کلینیک لاغری در نیاوران

داشتن اندام زیبا و خوش تراش جزء پارامترهای مهم در جذابیت و زیبایی فرد محسوب می شود. در قدیم افرادی که دارای اضافه وزن بودند به دنبال رژیم های غذایی سنگین بودند تا به واسطه ی این رژیم ها به وزن ایده آل خود برسند.

پروسه ی نتیجه دهی رژیم غذایی، فوق العاده سخت و گاها طاقت فرسا می باشد. مطئنا شما هم در اطراف خود اشخاصی را دیده اید که رژیم غذایی خود را نیمه کاره رها کرده اند و یا در طی رژیم غذایی با مشکلات گوارشی و یا عصبی مواجه شده اند.

اشخاصی که رژیم های غذایی سخت می گیرند تا وزن خود را کاهش دهند، در اغلب موارد دچار تغییرات نامطلوب روحی می شوند. پرخاشگری، افسردگی و استرس از علائم مشهودی می باشد که در افرادی که رژیم غذایی گرفته اند، می بینیم.

به نظر شما چه راهکاری برای کاهش وزن بدون ایجاد عوارض عصبی و گوارشی چه می باشد؟

مطمئنا اشخاصی که به دنبال این تکنیک های کاهش وزن می باشند، حداقل یکبار دراینترنت به دنبال پیدا کردن، مرکز و یا کلینیک لاغری بوده اند!

تکنیک های نوینی مانند:

در زمره ی روش های موثر در کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل می باشند.

در این مقاله سعی داریم شما را با یک کلینیک لاغری در نیاوران آشنا سازیم که؛ از جدیدترین تکنیک های روز دنیا و مجهزترین دستگاه های نوین مهندسی پزشکی برای رساندن شما عزیزان به وزن ایده آل استفاده می کند.

عوارض چاقی

طبق تحقیقات به عمل آمده افراد بسیار کمی وجود دارند که بعد از گذراندن رژیم غذایی و رسیدن به وزن ایده آل توانسته اند این کاهش وزن را حفظ کنند. در ۸۰ درصد موارد، فردی که تحت رژیم غذایی قرار گرفته و وزن کم کرده است، بعد از گذشت چند سال مجدد به وزن قبلی خود باز می گردد.

چاقی تنها به هم ریختن تناسب اندام و یا اضافه ی وزن نمی باشد بلکه می تواند عوارض ناگواری مانند: دیابت، بالا رفتن فشار خون، تشدید احتمال ایجاد عوارض قلبی – عروقی و یا به وجود آوردن زمینه ی مناسب برای ایجاد انواع سرطان ها را در پی داشته باشد.

علاوه بر این محدود شدن فعالیت های بدنی و در نتیجه اختلال در عملکرد مناسب جسمی نیز از جمله عوارض چاقی محسوب می شوند.

کلینیک پوست نیاوران

برخی از افرادی که به دنبال کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل می باشند نگران ایجاد ضایعات پوستی بعد از لاغری می باشند. شاید شما هم در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که بعد از کاهش وزن دچار چروک و یا افتادگی های شدید پوستی شده اند.

در کلینیک پوست نیاوران، لاغری موضعی توسط دستگاه های نوین صورت می گیرد. این دستگاه ها هیچ نوع عارضه ای را در حین کاهش وزن برای فرد متقاضی ایجاد نمی کنند.

نتیجه گیری

کلینیک لاغری اشکان، دارای کادری مجهز و حاذق به منظور ارائه ی خدمات لاغری و زیبایی به شما عزیزان می باشد. در این کلینیک از به روز ترین تجهیزات پزشکی به منظور امور زیبایی و لاغری استفاده می شود.

همانطور که می دانید، انتخاب درست و برنامه ریزی شده می تواند نتیجه ای مثبت و رضایت بخش به ارمغان آورد. بنابراین توصیه می شود تا با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران بدون هیچ عارضه ای به وزن ایده آل خود برسید.

با تشکر مدیریت سایت: کلینیک فوق تخصصی پوست – مو، زیبایی و لیزر اشکان

راه های ارتباطی با ما:

شماره های تماس: ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

صفحه اینستاگرام

 

Call Now Button