تاثیر چال گونه در زیبایی چهره

چال گونه

آیا چال گونه صورت را زیباتر می کند؟

به نظر شما چال گونه خنده را جذاب تر می کند؟

بسیاری از افراد جامعه و حتی افراد مطرح چال گونه را گزینه ی مناسبی در جهت زیبا کردن خنده و چهره ی خود می دانند.

بعضی افراد به صورت مادرزادی دارای چال گونه می باشند. این چال ممکن است در یک طرفه و یا دوطرفه وجود داشته باشد.

علت ایجاد چال گونه

آیا می دانید علت ایجاد چال گونه چیست؟

زمانی که فرد می خندد، عضلات صورت فرد منقبض می شوند. اگر هنگام این انقباض قسمت کوچکی از عضله ی خنده به پوست متصل گردد، چال گونه در هنگام خندیدن روی صورت فرد ایجاد می شود.

با ابداع تکنیک های نوین می توان چال گونه را در صورت افرادی که، بصورت مادرزادی فاقد آن هستند، ایجاد کرد.

چال گونه

چال گونه

آیا چال خنده باعث زیبایی چهره می شود؟

با نگاهی به اطراف خود می بینید که افراد زیادی اقدامات متفاوتی را برای زیباتر شدن انجام می دهند. به طور مثال برخی افراد با زاویه سازی صورت و … چهره ی خود را جذاب تر و زیباتر می نمایند.

چال گونه در هر فرد متفاوت می باشد. همانطور که در متن فوق نیز ذکر شد، ممکن است این چال در یک طرف و یا هر دو طرف وجود داشته باشد. همچنین مکان ایجاد چال گونه نیز متفاوت است.

در برخی افراد این چال در کنار لب ها، کمی بالا تر، کمی پایین تر و … ایجاد می شود. اگر فردی تصمیم به ایجاد چال گونه داشته باشد، می تواند با پزشک خود مشورت نماید که چال گونه را در کجای صورت خود ایجاد کند که نمای زیباتری داشته باشد.

به طور معمول مکان استاندارد چال گونه در حدفاصل دو تا ۳ سانتی متر از لبه ی بالایی لب بالا در نظر گرفته می شود.

چال گونه

چال گونه

چال گونه با نخ

پزشک محل مورد نظر برای ایجاد چال گونه را مشخص می کند. سپس با استفاده از مواد بی حسی، منطقه ی مورد نظر را بی حس می نماید.

بعد از بی حس شدن محل مورد نظر، پزشک با استفاده از نخ ها مخصوص چال گونه را در صورت فرد ایجاد می نماد. عمق و ابعاد چال گونه بسته به سلیقه ی فرد متقاضی و دانش زیبایی پزشک مربوطه می باشد.

لازم به ذکر است چال گونه از طریق مختلف دیگری مانند پانچ نیز صورت می گیرد. انتخاب روش ایجاد چال خنده به عهده ی پزشک می باشد و در طی جلسات مشاوره تعیین می شود.

ماندگاری چال گونه

در ماه های ابتدایی بعد از ایجاد چال گونه، این چال به صورت دائم در صورت فرد نمایان و مشخص می باشد.

اما رفته رفته حالت استاتیک چال گونه کاهش می یابد و فقط در هنگام خنده در صورت فرد نمایان می شود. اما به طور معمول ماندگاری چال گونه چیزی حدود ۱ تا دوسال برآورد می شود.

کلینیک زیبایی چال گونه

فردی که تصمیم به انجام چال گونه داشته باشد مطمئنا به دنبال کلینیک زیبایی خوب در تهران می گردد. زیرا همانطور که می دانید انجام هرگونه تکنیک درمانی یا زیبایی باید زیر نظر متخصص مربوطه و در مکانی مناسب و با استفاده از مواد و دستگاه های معتبر و با کیفیت انجام شود تا نتیجه ی رضایت بخش و بدون عارضه ای را به همراه داشته باشد.

نتیجه گیری

لازم است چال گونه متناسب با اجزای چهره و مدل صورت انجام شود تا زیبایی چهره را دوچندان کند. به طور پزشک در هنگام ایجاد چال گونه به زاویه ی صورت، گردی یا کشیدگی صورت و میزان برآمدگی گونه توجه می کند.

با تشکر مدیریت سایت: کلینیک فوق تخصصی اشکان (کلینیک زیبایی در شمال تهران)

راه های برقراری ارتباط با ما:

شماره های تماس:

  •  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ -۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱
  •  ۰۲۱-۲۲۲۰۱۲۰۵

صفحه اینستاگرام

پاسخ

14 − دوازده =

Call Now Button