با میکرونیدلینگ جوان شوید

میکرونیدلینگ

از میکرونیدلینگ چه می دانید؟

آیا برای برطرف کردن چروک و یا جای جوش های موجود در پوست خود بدنبال راهکار موثری می باشید؟

آیا از مزایای میکرونیدلینگ آگاه هستید؟

با ما همراه باشید تا با میکرونیدلینگ و مزایای کارآمد و چشمگیر آن آشنا گردید.

میکرونیدلینگ روشی برای جوان ساختن پوست می باشد.شما عزیزان می توانید ، از طریق میکرونیدلینگ ،  نتایج مثبت و ویژه ای را روی پوست خود به نظاره بنشینید.

تکنیک میکرونیدلینگ می تواند از ۲ طریق میکروپن یا درم رولر انجام پذیرد. در دنیای امروزه استفاده از دستگاه درماپن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

کلینیک زیبایی اشکان دارای کادری متخصص و مجرب به همراه تجهیزات پیشرفته در زمینه ی امور زیبایی و میکرونیدلینگ  می باشد . شما عزیزان می توانید از طریق زیر با کلینیک اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱

اینستاگرام

مزایای میکرونیدلینگ

 • میکرونیدلینگ یک تکنیک فوق العاده موثر در تحریک کلاژن سازی در پوست می باشد. با افزایش سن رشته های جوانساز پوست که سبب سفتی و استحکام پوستی می شوند رو به کاهش می روند و پوست دارای ضایعاتی مانند افتادگی و چین و چروک می شود.
 • این رشته های جوانساز پوستی کلاژن و الاستین نام دارند. میکرونیدلینگ با تاثیر بر ساخت و ترمیم این رشته ها ، سبب سفتی و رفع چین و چروک پوستی می گردد که این امر عامل مهمی در جوانی و شادابی پوست می باشد.
 • همچنین میکرونیدلینگ با خاصیت لایه برداری خفیف می تواند لایه های مرده و شاخی شده ی پوست را از میان بردارد و باعث تنفس بهتر پوستی و ساخته شدن لایه های جدید و جوان شود.

کاربرد دستگاه میکروپن برای میکرونیدلینگ

درماپن یا همان دستگاه میکرونیدلینگ ، وسیله ای نوین می باشد که در عرصه ی جوانسازی پوست تحولی شگرف به ارمغان آورده است. از این دستگاه به منظور های متفاوتی مانند سفتی ، جوانسازی و یا درمان جای اسکارو … بهره گرفته می شود.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

 • از کاربردهای مهم درماپن یا همان دستگاه میکرونیدلینگ ، می توان به مواردی همچون کاهش خطوط کم عمق چهره ، خراشیدگی های پوستی ، اسکارهای ناشی از جراحی یا جوش و منافذ باز پوستی را برطرف سازد.
 • در دستگاه میکرونیدلینگ یا همان درماپن ، سوزن های ظریف و نازکی تعبیه شده اند که حرکتی بصورت بالا وپایین ( مانند حرکت مهر زدن ) دارند. این دستگاه بیشتر از سایر دستگاه ها در حیطه ی میکرونیدلینگ کاربرد دارد زیرا قابل کنترل و تنظیم می باشد.
 • میزان نفوذ دستگاه میکرونیدلینگ اغلبا در سطح اپیدرم ( لایه ی سطحی پوست) و نواحی فوقانی درم می باشد.
 • سوزن های دستگاه درماپن قابلیت تعویض دارند بنابراین برای هر فرد از سوزن های استریل و جدید استفاده می شود. عمق ورود سوزن به پوست بیمار به واسطه ی تشخیص پزشک متخصص و تجویز آن تنظیم می گردد. لازم به ذکر است از میکرونیدلینگ درتمامی نقاط صورت می توان استفاده کرد.

نحوه ی انجام میکرونیدلینگ

به منظور انجام این تکنیک سطح مورد نظر توسط بی حس کننده های موضعی ، بی حس می شود تا آستانه ی تحمل بیمار به منظور انجام میکرونیدلینگ بالا رود و فرد احساس ناراحتی نداشته باشد.

 • به منظور شروع عمل میکرونیدلینگ ، متخصص از مواد مزوتراپی یا هرماده ای که بنا به تشخیص درست مد نظر دارد، روی سطح پوست بیمار می مالد و سپس با استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ شروع به کار روی صورت بیمار می کند.
 • تعداد جلسات انجام میکرونیدلینگ بسته به معاینات پزشکی و تشخیص متخصص می باشد.
 • هزینه ی میکرونیدلینگ به تکنیک متخصص و مواد کاربردی در حین میکرونیدلینگ و پارامترهای دیگر بستگی دارد که در جلسات معاینه این هزینه برآورد می شود.

One thought on “با میکرونیدلینگ جوان شوید

 1. فریباسادات - آذر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۹ ب.ظ

  میکرونیدلینگ برای جوشای هورمونی هم جواب میده؟

  پاسخ

پاسخ

1 × 5 =

Call Now Button