ماموپلاستی چیست؟

ماموپلاستی

ماموپلاستی نام دیگری است که به جراحی زیبایی سینه اطلاق می شود و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از بانوان برای اصلاح فرم و یا اندازه ی سینه ی خود تصمیم به انجام جراحی زیبایی سینه می گیرند. معمولا جراحی زیبایی سینه یا به قصد بزرگ کردن سینه صورت می گیرد و یا بالعکس به منظور کوچک کردن سینه انجام می گیرد.

در ادامه ی این مبحث به معرفی  انواع جراحی ماموپلاستی و مزایای آن می پردازیم.

انواع جراحی ماموپلاستی

همانطور که در مطالب فوق بیان شد، جراحی زیبایی سینه محبوبیت بسیار زیادی در میان بانوان پیدا کرده است. ماموپلاستی را می توان به دو گروه زیر تقسیم کرد:

  • ماموپلاستی افزایشی

همان طور که از نام این نوع ماموپلاستی معلوم است، در این تکنیک به حجیم سازی سینه پرداخته می شود. بطور مثال: با استفاده از پروتز سینه حجم و فرم سینه نیز تغییر پیدا می کند.

  • بانوانی که از سایز و فرم سینه های خود احساس رضایت ندارند و احساس می کنند سینه های کوچکی می باشند که تناسبی با سایر اندام هایشان ندارد، کاندید مناسبی برای انجام این تکنیک می باشند.
  • علاوه بر این زنانی وجود دارند که به دلیل ابتلا به سرطان، قسمت مختصر و یا تمام سینه ی خود را از دست داده اند. یکی از تکنیک هایی که می تواند این فقدان را جبران کند، جراحی ماموپلاستی افزایشی می باشد.

لازم به ذکر است گروهی دیگر از بانوان وجود دارند که بنا به دلایل ژنتیکی، دارای سینه های قرینه نمی باشند، این افراد نیز می توانند با استفاده از ماموپلاستی افزایشی این مشکل را حل کنند.

  • ماموپلاستی کاهشی

هدف از این نوع ماموپلاستی، کوچک کردن سایز و حجم سینه می باشد. در این تکنیک قسمتی از بافت سینه در طی جراحی (فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد.) برداشته می شود تا سینه به سایز مورد نظر برسد.

انواع ماموپلاستی

انواع ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی

برآورد هزینه ی نهایی این جراحی بسته به پارامترهای زیر متفاوت می باشد:

  • فرد متقاضی کدام نوع ماموپلاستی می باشد. ( افزایشی یا کاهشی)
  • جنس پروتز مورد استفاده در ماموپلاستی افزایشی
  • سایز پروتز مورد استفاده
  • هزینه متخصص بیهوشی
  • روش کار جراح پلاستیک و تکنیک اجرایی توسط آن و سایر موارد.

با مراجعه به کلینیک زیبایی و انجام معاینات لازم توسط جراح پلاستیک، روش جراحی مناسب انتخاب می شود. یکی از نکات تاثیرگذار در انتخاب روش جراحی؛ سلیقه ی فرد، دانش زیبایی جراح مربوطه می باشد. زیرا جراح با تجربه و علم خود می تواند بهترین پیشنهادات را در راستای برآورده شدن انتظارات فرد متقاضی جراحی زیبایی سینه در طی جلسات معاینه داشته باشد.

بنابراین بعد از جلسات مشاوره و انتخاب نهایی روش جراحی، هزینه ی قطعی ماموپلاستی نیز تعیین می شود.

ماموپلاستی

ماموپلاستی

 نتیجه گیری

اگر متقاضی انجام ماموپلاستی می باشید باید بدانید این تکنیک زیبایی بسیار حساس و نیازمند دقت و تبحر بالای جراح مربوطه می باشد.

هرچه در انتخاب جراح و کلینیک زیبایی دقت داشته باشید، جراحی ایمن تر و ایده آلی را به خود هدیه می دهید. بنابراین توصیه می شود، با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران، جراحی سینه ی رضایت بخش و متناسب با انتظارات خود داشته باشید.

پاسخ

پانزده + 15 =

Call Now Button