لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

عوارض لاغری با لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک در حقیقت دستگاه ساکشن پیشرفته ای می باشد که به وسیله ی آن چربی های مازاد از بدن خارج می شوند. در این مقاله به بررسی لاغری با لیپوماتیک می پردازم. با ما همراه باشید.

لاغری موضعی

اضافه وزن نه تنها ظاهر فرد را مختل می سازد بلکه عوارض جسمانی زیادی را بر وی تحمیل می سازد.تمایل به زیبایی و داشتن اندامی مناسب جزء نیازهای اصلی و اساسی انسان در هر سن و با هر جنسیتی می باشد.

گرفتن رژیم های غذایی طولانی مدت و سنگین از حوصله ی افرادی که درگیر اضافه وزن هستند، خارج می باشد. معمولا این افراد راه های آسان تر با نتیجه دهی سریع تر را بیشتر می پسندند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک

راهکارهای بسیار متنوعی در جهت ایجاد تناسب اندام در دنیای مدرن امروزی، ابداع شده اند. از روش های موثر لاغری می توان به تکنیک های نوین و محبوب زیر اشاره کرد:

نحوه ی انجام لیپوماتیک

معمولا برای انجام لیپوماتیک نیاز به بیهوشی عمومی نمی باشد و تخلیه ی چربی از طریق لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی و در یک جلسه انجام می شود.

تغییر سبک زندگی و ورزش کردن از جمله موارد حائز اهمیت و تاثیر گذاری هستند که می توانند نتایج حاصل از لیپوماتیک را تقویت بخشند.

جراح نقاطی که دارای چربی های موضعی می باشند را علامت می گذارد و با استفاده از دستگاه لیپوماتیک به تخلیه چربی های مازاد می پردازد.

لیپوماتیک

لیپوماتیک

افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک

افتادگی پوست جزء دغدغه های فردی که تصمیم به انجام لیپوماتیک دارد، می باشد. لازم به ذکر است اگر فرد قبل از انجام لیپوماتیک، افتادگی پوست داشته باشد، نیاز است از تکنیک های مکملی نظیر لیفت پوست به منظور تقویت نتیجه ی حاصل از لیپوماتیک بهره گرفت.

اما اگر فرد دچار افتادگی پوست نباشد، امواج اولتراسوند در لیپوماتیک، سبب تحریک فیبرهای کلاژن و سلول های فیبروبلاست پوستی (که در اصطلاح داربست های پوستی نامیده می شوند و نقش موثری در استحکام و پایداری پوست دارند) می شود که این امر باعث سفتی پوست بعد از لیپوماتیک می شود.

هزینه لیپوماتیک

عوامل مختلفی در تعیین نهایی هزینه ی لیپوماتیک دخیل می باشند. بطور مثال:

  • حجم چربی های اضافی
  • دستمزد جراح مربوطه
  • هزینه کلینیک و …

از جمله نکات تاثیر گذار در برآورد نهایی قیمت لیپوماتیک می باشند. با مراجعه به کلینیک زیبایی شرایط پوستی و چربی های مازاد بدن شما مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

بعد از معاینات لازم، بهترین تکنیک برای حذف چربی های اضافی و رسیدن به تناسب اندام از سوی متخصص انتخاب می شود.لازم به ذکر است هزینه ی قطعی لیپوماتیک در طی جلسات مشاوره از سوی پزشک مربوطه تعیین می گردد.

نتیجه گیری

روش لیپوماتیک در دنیای امروز مخاطبین بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است؛ تخلیه چربی از طریق لیپوماتیک نیاز به دقت و مهارت بالای جراح دارد و باید بصورت صحیح و اصولی انجام شود تا نتایج مورد قبول و موفقی را به ارمغان آورد.

بنابراین توصیه می شود تا با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران، لیپوماتیک بدون عارضه و رضایت بخشی را بخود هدیه بخشید.

پاسخ

13 − سیزده =

Call Now Button