حجیم کردن لب با لیفت

لیفت لب

معمولا همه ی ما به زیبایی چهره و صورتمان اهمیت می دهیم. تمامی اعضای صورت مسئول بخشی از زیبایی چهره می باشند. مطمئنا شما هم با نگاه کردن به آینه دنبال نقاط قوت و نقاط ضعف چهره ی خود هستید.

از نظر شما کدام عضو صورت در جذابیت و گیرایی چهره بیشتر تاثیر می گذارد؟ آیا لب ها تاثیری بر زیبایی چهره دارند؟

اگر عقیده دارید که لب ها در زیبایی چهره تاثیرگذارند پس با ما همراه باشید تا با خواندن این مقاله یکی از رازهای زیباتر کردن لب ها را به شما معرفی کنیم.

 چگونه زیباتر شویم ؟

تناسب در اعضای چهره یکی از پارامترهای مهم در زیبایی و گیرایی چهره به شمار می آید. داشتن چهره ای ایده آل، تقاضای کثیری از افراد می باشد که به دنبال زیبایی و جوانی می باشند.

همانطور که می دانید راهکارهای بسیار زیادی در عرصه ی جوانسازی پوست و زیبایی آن وجود دارد. هرکدام از این راهکارها شامل مزیت هایی می باشند که می توانند باعث ایجاد زیبایی چهره، بصورت موقت یا طولانی مدت شوند.

کلینیک پوست و مو اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای انجام لیفت لب ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

در این مقاله تکنیک زیبایی لیفت لب را که یکی از این روش های زیبایی و جوانساز محسوب می شود را به شما معرفی می نماییم.

لیفت سانترال لب چیست؟

لیفت لب تکنیک زیبایی بسیار ساده می باشد که از طریق بی حسی موضعی در کلینیک زیبایی صورت می پذیرد.

از مزایای لیفت سانترال لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش ارتفاع لب

این تکنیک برای کاستن از ارتفاع لب و ایجاد زیبایی بیشتر استفاده می شود. بطور مثال اشخاصی که دارای پشت لب بلندی می باشند از طریق لیفت سانترال لب ارتفاع لب کم می شود و لب های فرد زیباتر دیده می شوند.

  • ایجاد شوی دندانی زیبا

شوی دندانی چیست؟ هنگام خندیدن، حدود چند میلی متر از دندان های فوقانی در لبخند فرد دیده می شوند. این حالت را به اصطلاح شوی دندانی می نامند. شوی دندانی ظاهر زیباتر و جذاب تری به لبخند و ظاهر فرد می دهد.

مطمئنا افرادی را دیده اید که به هنگام خندیدن دندان های آن ها مشخص نمی باشند. با تکنیک لیفت سانترال لب می توان شوی دندانی را برای فرد ایجاد کرد تا لبخند زیباتری داشته باشد.

لیفت لب

لیفت سانترال لب توسط متخصصین کلینیک زیبایی اشکان

  • حجم دهی به لب ها

اکثرا فرم و حجم دهی به لب ها را از طریق ژل و چربی می دانند. اما لیفت لب یکی از راهکارهای موثر در حجیم شدن لب ها و خوش فرم شدن آن می باشد.

با لیفت لب قسمت داخلی و قرمز رنگ لب، به سمت بیرون کشیده می شود و در عین حجیم تر شدن لب ها، نمای زیباتری ایجاد می کند.

عوارض لیفت لب

از نظر نوع برش های ایجاد شده برای لیفت سانترال لب می توان به دو نوع شایع زیر اشاره کرد:

  1. ایجاد برش در قاعده بینی
  2. ایجاد برش در بالای لب

انتخاب محل برش و نحوه ی انجام لیفت لب، در طی جلسات مشاوره و معاینات حضوری توسط پزشک متخصص تعیین می شود.

لیفت لب

لیفت لب

این تکنیک زیبایی عوارض نامطلوبی به همراه ندارد و همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، این تکنیک طی بی حسی موضعی در کلینیک زیبایی یا مطب قابل انجام می باشد.

بخیه های زده شده، یک هفته بعد از این جراحی زیبایی کشیده می شوند و معمولا اگر این جراحی توسط متخصص مجرب و با امکانات با کیفیت صورت گیرد هیچ عارضه ای را به فرد تحمیل نمی کند و جای بخیه ها از بین می رود و باقی نمی ماند.

نتیجه گیری

با توجه به نکات گفته شده در این مقاله می توان نتیجه گرفت؛ لیفت لب راهکاری مناسب و مطلوب می باشد که می تواند زیبایی لب ها را دوچندان و به دنبال آن زیبایی و جوانی چهره را تضمین کند. این تکنیک زیبایی دارای ماندگاری طولانی مدت و در مواقعی مادام العمر می باشد.

شما عزیزان نیز با کمی تامل در مزایای این تکنیک زیبایی می توانید به نقش مهم و مثبت لیفت لب پی ببرید و با مراجعه به کلینیک زیبایی این جراحی را تحت نظر متخصص مجرب و حاذق انجام دهید تا از نتایج ایده آل حاصل از آن لذت ببرید.

پاسخ

5 − سه =

Call Now Button