لیفت شقیقه

این اتفاق برای شما هم پیش آمده است که مقابل آینه بایستید و قسمت انتهای ابروهایتان را به سمت بالا بکشید و با خودتان فکر کنید که کاش چهره شما به طور طبیعی این چنین بود.
این کار نه تنها باعث جذابیت چهره شما می‌شود بلکه باعث از بین رفتن چین و چروک‌های اطراف چشم نیز می‌شود.
حال می‌خواهیم دلیل این موضوع را بررسی کنیم که آیا بالا رفتن دم ابروها تا این مقدار بر روی زیبایی چهره تاثیر دارد؟ آیا با انجام بوتاکس نمی‌توان آن را جایگزین لیفت شقیقه کرد؟
پاسخ منفی است زیرا هیچ گاه تاثیر لیفت شقیقه در بالا بردن ابروها به اندازه تزریق بوتاکس نخواهد بود.
علاوه بر این با انجام لیفت شقیقه ابرو نه تنها دم ابروها بالا می‌رود بلکه فرم چشم‌های شما نیز زیبا‌تر می‌شود و چشم شما درشت به نظر می‌رسد و در نتیجه چهره شما زیباتر می‌شود.
برای آگاهی بیشتر نسبت به انجام این جراحی، عوارض و هزینه‌های آن مطالب زیر را تا انتها دنبال کنید:

لیفت شقیقه چیست؟

در قرنی که در حال حاضر در آن قرار داریم چون آرزوی شما به واقعیت تبدیل شده است باید خوشحال باشید که چنین چهره‌ای را می‌توان به صورت دائمی داشته باشید.
یکی از بهترین جراحی‌های زیبایی فوق العاده و پرطرفدار، جراحی لیفت شقیقه است که نتیجه آن ممکن است هر فردی را وسوسه به انجام دادن آن کند.
زمان انجام این جراحی کوتاه بوده و دوران نقاهت آن نیز کم است، این ویژگی ها همه از پارامترهای ویژه جراحی لیفت شقیقه است که جذابیت این جراحی را افزایش می دهد.
بهترین مکانی که شما می توانید بدون هیچ مشکلی جراحی لیفت شقیقه انجام دهید کجاست؟
در کلینیک اشکان پزشکان بسیار ماهر و متخصصی در حال فعالیت هستند که به بهترین نحو می توانند لیفت شقیقه را برای شما انجام دهند.
قیمت لیفت شقیقه در کلینیک اشکان نیز بسیار به صرفه بوده و از لحاظ کیفیت نیز از بالاترین رتبه بر خوردار است.
با انجام لیفت شقیقه فرم ابروهای شما به سمت بالا متمایل می‌شود، چین و چروک‌های پنجه کلاغی در گوشه چشم‌ها از بین می‌رود و در نهایت فرم چشم‌ها کشیده‌تر و درشت‌تر بنظر می‌رسند. قطعا همین تغییرات برای افزایش زیبایی و جذابیت چهره‌ی شما کافی است.
همچنین لیفت ابرو گزینه‌ای مناسب و کم دردسر برای جوان‌سازی پوست می‌باشد.
لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال روشی است که برای بالا بردن دم ابروها و زیبایی بیشتر آنها انجام می شود. به این ترتیب می توانید چشم ها و ابروهای خود را فرم دهید و جذابیت آنها را بیشتر کنید.

لیفت شقیقه

جراحی زیبایی لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

در این جراحی پزشک به وسیله‌ی بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی نسبت به لیفت شقیقه اقدام می‌کند. پزشک به بررسی چهره از نظر زیبایی شناسی و میزان لیفت مورد نیاز آن اقدام به ایجاد برش در ناحیه شقیقه می‌کند و پوست آن را تا حد مورد نیاز کشیده و سپس بخیه می‌کند. همین تغییر کوچک چهره‌ی شما را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند. برای دست یابی به بهترین نتیجه از انجام لیفت شقیقه باید پزشک جراحی زیبایی مراجعه کنید تا با استفاده از تجربیات و تخصص پزشک نتیجه مطلوبی را از جراحی کسب کنید. یادتان باشد مراجعه به پزشکان بی‌تجربه عواقب نامطلوبی خواهد داشت و در نهایت هم ضرر و زیان مالی را تجربه خواهید کرد و هم زیبایی و سلامتیتان را در خطر خواهد انداخت. پس سعی کنید با تحقیقات کافی و شناخت زیاد بهترین متخصص را برای لیفت شقیقه انتخاب کنید. یادتان باشد که هر انتظاری ازین جراحی دارید باید در جلسه مشاوره‌ی اولیه با متخصص بیان کنید و بعد از راهنمایی پزشک بهترین تکنیک لیفت شقیقه را انتخاب نمایید.

لیفت شقیقه

آیا جراحی لیفت شقیقه ابرو عوارض خاصی دارد؟

در پاسخ می‌‌توان گفت عوارض خفیفی در هر نوع عمل جراحی ممکن است رخ دهد.

اما در جراحی لیفت شقیقه می‌توان گفت این عوارض بسیار خفیف و اندک است که در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که مراقبت‌های لازم بعد از عمل نیز کاملا باید رعایت شود و طبق دستور پزشک مورد نظر توصیه‌های لازم را رعایت کرد و از همه مهم‌تر انتخاب پزشک مجرب و متخصص در این زمینه است.

مواردی از این عوارض در زیر ذکر شده است:

. عوارض مواد بیهوشی که در بعضی از افراد باعث حالت‌هایی از جمله گیجی، سر درد، حالت تهوع می‌شود که در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

.درد کم و مختصر

.خونریزی مختصر و موقت در محل بخیه‌ها

.متورم شدن مختصر در محل بخیه

آیا جراحی لیفت شقیه ابرو دردناک است؟

خیر

اما افرادی هستند که نسبت به عمل جراحی ترس و هراس دارند. اما جای نگرانی نیست زیرا جراحی لیفت شقیقه با دو روش بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود که خود باعث بر طرف کردن درد در طی جراحی می‌شود.

بعد از انجام شدن لیفت شقیقه، نخ‌های بخیه در مدت زمان کوتاهی جذب بافت شقیقه‌ها می‌شوند.
بعد از انجام شدن لیفت شقیقه، نخ‌های بخیه در مدت زمان کوتاهی جذب بافت شقیقه‌ها می‌شوند.

روش های انجام لیفت شقیقه

لیفت شقیقه با نخ

در این روش از لیفت شقیقه که بدون جراحی انجام می‌شود از نخ‌های PDO استفاده می‌شود. نخ‌های  PDO  نخ‌های بخیه‌ای هستند که پس از 2 سال جذب پوست می‌شوند. پس بنابراین می‌توان گفت اثر لیفت شقیقه با نخ، حدوداً 2 تا 3 سال ماندگار است.
در این روش، پزشک ناحیه مورد نظر را با کرم‌های موضعی کاملاً بی‌حس می‌کند و محل‌های خروج و ورود سوزن را که به طور دقیق از قبل طی جلسات مشاوره مشخص کرده لیفت می‌کند.
سپس به آرامی نخ‌ها را به سمت بالا می‌کشد تا کشیدگی دلخواه به وجود بیاید. و در نهایت نخ‌ها را از محل مشخص شده خارج می‌کند.
در این روش از لیفت شقیقه هیچ مشکل خاصی برای شما پیش نخواهد آمد و زخم‌های ایجاد شده پس از 2 روز محو می‌شوند.

لیفت شقیقه ابرو با نخ

آمادگی لازم جهت انجام دادن عمل لیفت شقیقه

کاندیدای لیفت شقیقه

این عمل زیبایی برای افرادی خوب است که در ناحیه شقیقه و ابرو افتادگی پوست دارند و دچار افتادگی پلک هم هستند. این علائم پیری پوست حالت چهره را ناراحت و نگران جلوه می‌دهند. افتادگی پوست شقیقه نسبت به افتادگی پوست پیشانی تاثیر بیشتری در پیری چهره دارد. لیفت شقیقه برای افرادی خوب است که می‌خواهند با انجام یک عمل کمتر تهاجمی به ظاهری جوان‌تر دست پیدا کنند.

افرادی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند.
افرادی که می‌خواهند تاثیرات مشهود پیری پوست را کاهش دهند.
افرادی که می‌خواهند مشکلات ارثی خود مانند افتادگی پوست شقیقه و ابرو را درمان کنند.

هزینه لیفت شقیقه

لیفت با تراش

تومان 20.000.000
  •  
ویژه

لیفت پیشانی

تومان 20.000.000
  •  
ویژه

لیفت شقیقه

تومان 15.000.000
  •  
ویژه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

لیفت بینی

لیفت بینی

لیفت گونه

لیفت لب

لیفت غبغب

لیفت غبغب

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت سینه

لیفت سینه

لیفت بازو

لیفت چشم

لیفت ران

لیفت ران
لیفت شقیقه
پخش ویدیو
پخش ویدیو

فرم درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره

شروع چت در واتساپ
1
پشتیبانی آنلاین
پشتیبان آنلاین
کاربر عزیز؛ سلام
به کلینیک اشکان خوش آمدید.
جهت ارتباط با پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.