رفع افتادگی سینه با لیفت

لیفت سینه

لیفت سینه، به شما کمک می کند سینه هایی زیبا داشته باشید. بسیاری از خانم ها به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن، اختلالات هورمونی، زایمان و زمینه های ارثی دچار افتادگی و شلی سینه می شوند که با انجام جراحی پروتز سینه و یا لیفت سینه این مشکل به راحتی قابل حل شده است.

سینه های بسیار بزرگ

به جز موارد ذکر شده خانم های بسیاری از بزرگ بودن بیش اندازه سینه خود رنج می برند که این امر،  فشار ریادی را همواره به ستون فقرات آنها  وارد می کند . با روش کاربردی لیفت سینه می توان به این مشکلات پایان داد و نتیجه رضایت بخشی از آن گرفت .

لیفت سینه

لیفت سینه

لیفت سینه برای بعد از بارداری

روند عمل لیفت سینه برای خانم هایی که دوره زایمان و شیردهی را پشت سر گذاشته اند بیشتر شایع بوده است. این نگرانی که برای خانم ها، بعد از دوران بارداری وجود دارد مسئله افتادگی سینه و نافرم شدن آن است، که این موارد باید توسط پزشک معاینه شود تا دلیل این حالت به صورت دقیق مشخص گردد، زیرا سینه ها به دلایل مختلفی به این اشکال در می آیند.

مثلا اگر سینه دچار افتادگی و یا شلی بعد از زایمان شده باشد، با لیفت سینه می توان این مشکل را بر طرف نمود و اگر علت کم شده غدد های شیری باشد از روش های دیگر زیبایی سینه استفاده می شود.

تکنیک های لیفت سینه

لیفت، به سینه شکل و مدل می دهد که در تکنیک های جدید این کار می تواند با یک خط انجام شود، البته از دو خط برش هم استفاده می شود که کمتر معمول بوده است.

در تکنیک های جدیدتر می توان بدون برش و فقط از دور هاله و سیاهی سینه، عمل لیفت را انجام دهیم.

  • این نکته حائز اهمیت است که تکنیک های مورد استفاده برای لیفت سینه، متفاوت بوده و برای همه افراد نمی توان از یک تکنیک استفاده کرد.

برش T بیشتر معمول بوده و برای عمده سینه ها کاربرد دارد که هم سینه را جمع کرده و هم به سمت بالا لیفت می دهد. برش دیگر به صورت عمودی است که برای برخی سینه ها به خوبی جواب می دهد و چون یک برش به جا می گذارد مورد پسند خانم ها شده ، اما باید در نظر داشت برای سینه هایی که بسیار بزرگ هستند این روش نمی تواند بیمار را به نتیجه دلخواه برساند .

طریقه انجام لیفت سینه

انجام لیفت سینه در چند مرحله انجام می گیرد که به اختصار برای آشنا شدن در مورد کلیت روند لیفت سینه توضیحاتی ارائه می شود. لیف سینه با برش بزرگ، عمدتا در شرایط بیهوشی عمومی انجام می گیرد.

برش بزرگ که به برش لنگری نیز معروف است، برشی است که از سه قسمت دور هاله سینه، خط وسط، و چین زیر سینه تشکیل می شود.

در این عمل ابتدا محل سر سینه که جایی در حدود وسط بازو است، مشخص شده و بعد از طراحی برش ها قسمتهای مشخص شده بر اساس نظر و خواست بیمار به سمت بالا لیفت داده می شود. در فرم  نهایی  هاله و سرسینه به جای درست خود منتقل می شوند.

انواع برش لیفت سینه

انواع برش لیفت سینه

هزینه ليفت سينه با نخ

عوامل متعددی در تعیین نهایی قیمت لیفت سینه با نخ دخیل می باشند. بطور مثال:

  • جنس مواد کاربردی در لیفت سینه
  • تکنیک متخصص مربوطه
  • میزان افتادگی سینه ی فرد و …

از جمله عوامل موثر در برآورد هزینه ی لیفت سینه می باشند.

نتیجه گیری

نگرانی زیادی که اکثر خانم ها برای عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی لیف سینه دارند درمورد داشتن عوارض این عمل است. این ذهنیت در بیمار ایجاد می شودکه این عمل تاثیری در ایجاد سرطان سینه خواهد داشت یانه. باید گفت این نظر کاملا غیر علمی مطرح می شود و عمل لیفت سینه بدون هیچ گونه عوارض بوده است.

بنابراین توصیه می شود با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران، لیفت سینه ی رضایت بخش و با کیفیتی را به خود هدیه دهید.

پاسخ

1 × چهار =

Call Now Button