لیفت ابرو

لیفت ابرو

نگاهی خسته و غمگین از مشخصات بارز افتادگی ابروها می باشد. با توجه به اینکه این اتفاق بیشتر، افراد را در سن بالا درگیر می سازد، ولی گاها در سنین جوانی به دلایل مختلفی اعم از دلایل ژنتیکی و ارثی، ممکن است اتفاق افتد.

در این مقاله به یکی از تکنیک های زیبایی و پرمخاطب به نام لیفت ابرو می پردازیم. با ما همراه باشید.

مزایای لیفت ابرو

حال در نظر داشته باشید، نگاه خسته چه تاثیری در زیبایی چهره دارد؟ مسلما گیرایی چشم ها تاثیر بسزایی در برقراری ارتباطات اجتماعی و اعتماد بنفس افراد دارد. به طوری که می توان به این نتیجه رسید که هرچقدر زیبایی و جوانی چشم ها بیشتر باشد، اعتماد بنفس بالاتر و در نتیجه ارتباطات موفق تر می شوند.

کلینیک پوست و مو اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای انجام لیفت ابرو ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

  • امروزه تکنیک لیفت ابرو تحولی شگرف در برطرف کردن افتادگی ابرو پدید آورده است. خیلی از افرادی که از افتادگی ابروی خود احساس نامطلوبی دارند متقاضی انجام جراحی لیفت ابرو می باشند تا زیبایی و جوانی را به چشمان خود بازگردانند.
  • علاوه بر این ایجاد تعداد زیادی خطوط عرضی و عمیق می تواند ناشی از تلاش غیرارادی فرد به منظور بالا کشیدن ابروی خود باشد. جراحی لیفت ابرو راهکاری مناسب در جهت رفع این خطوط و کشیده شدن ابرو و رفع افتادگی آن می باشد. همچنین می توان از طریق لیفت ابرو بصورت همزمان خطوط بین ابرو را نیز از بین برد.

نکات مهم در لیفت ابرو

با مراجعه به کلینیک زیبایی ، متخصص مربوطه، به بررسی سایز چشم، فرم پلک ها و محل ابروهای شما نسبت به لبه ی بالایی استخوان چشم ها می پردازد. بعد از بررسی های بعمل آمده در جلسات مشاوره، توضیحات لازم جهت لزوم و تعیین مقدار لیفت ابرو، در اختیار شما قرار داده می شود.

  • محل ایده آل قسمت خارجی ابرو برای خانم ها ۵ تا ۱۰ میلی متر بالاتر از لبه ی بالایی استخوان کاسه ی چشم می باشد.
  • محل ایده آل قسمت خارجی ابرو در آقایان نیز، در راستای لبه ی بالایی استخوان کاسه ی چشم یا کمی بالاتر از آن می باشد.

گاها برای جوانسازی و ایجاد شادابی در ناحیه ی فوقانی صورت، پلک و ابروها از چند تکنیک جوانسازی پوست بصورت همزمان استفاده می شود. بطور مثال برای ایجاد جذابیت بیشتر بنا به تشخیص متخصص ممکن است، لیفت ابرو همزمان با جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی صورت گیرد.

جراحی لیفت ابرو

این جراحی معمولا از طریق بیهوشی عمومی انجام می شود و حدود یک ساعت بطول می انجامد. روش های جراحی قدیمی شامل؛ مراحل خشن و پرتهاجمی مانند ایجاد برش عمیق و بزرگ به همراه برداشتن قسمتی از پوست سر بوده است.

امروزه به دلیل ایجاد اسکارهای وسیع بجا مانده از جراحی و عدم استفاده از این تکنیک های تهاجمی برای بسیاری از آقایان، لیفت ابرو با ایجاد برش های کوچک و به کمک دوربین و آندوسکوپ انجام می شود که نتایج فوق العاده ایده آل تر و بدون عارضه ای را شامل می شود.

در طی جراحی لیفت ابرو بافت پیشانی از سطح استخوان سر، آزاد می شود و در ناحیه ی بالاتری با پیچ ها و منگنه های مخصوص بطور موقت فیکس می شود. خطوط اخم در این حالت کم عمق و تضعیف می شوند.

لیفت ابروعوارض لیفت ابرو

در حال حاضر راهکار مناسب و مطلوب برای بالا کشیدن ابروها، لیفت ابرو می باشد. زیرا سایر جراحی های پرتهاجمی، اسکارهای وسیع و نامطلوبی را در صورت فرد برجای می گذارد و یا نتیجه دهی کوتاه مدت و ناپایداری دارند. با این حال ماندگاری لیفت ابرو بسیار بالا می باشد و فرد از نتیجه ی مطلوب حاصل از این جراحی زیبایی به مدت طولانی بهره مند می باشد.

  • ایجاد تورم و التهاب در نواحی اطراف ابروها و چشم ها از علائم معمول این جراحی زیبایی می باشد. اما جای نگرانی نیست و این علائم موقتی هستند و به مدت ۷ الی ۱۰ روز بعد از انجام این جراحی از بین می روند.
  • ممکن است پزشک مربوطه آنتی بیوتیک یا مسکن خفیف به منظور رفع سردرد های احتمالی بعد از جراحی لیفت ابرو، تجویز کند. لازم است روزهای ابتدایی بعد از جراحی لیفت ابرو از خوردن آسپیرین و قرص هایی با خواص مشابه اجتناب کنید.

پاسخ

شش + 11 =

Call Now Button