تناسب اندام با لیپولیزر

لاغری با لیپولیزر

زیبایی تنها مقوله ای است که محبوب تمام افراد با هر جنسیت و در هر سنی می باشد. میل به زیبا بودن غریزه ای وصف ناپذیر در وجود تمامی افراد است. با توجه به اهمیت مفهوم زیبایی امروزه تکنولوژی های نوین توام با گسترش دانش پزشکی بستر مناسبی را برای گسترش و ترویج تکنیک های زیبایی فراهم آورده اند.

جراحی زیبایی شکم از جمله تکنیک های پرمخاطب در سطح جهان می باشد. داشتن اندامی متناسب می تواند تاثیر شایانی در ارتقا سلامت جسمانی و روحی افراد داشته باشد. فردی که دارای وزن ایده آل باشد هیچ محدودیت حرکتی برای انجام امور روزانه ی خود ندارد و از اعتماد به نفس بالاتری نیز برخوردار است.

لیپولیزر

لیپولیزر

در این مقاله به یکی از روش های رایج برای داشتن اندامی متناسب، به نام لیپولیزر می پردازیم.

بی توجهی نسبت به مصرف مواد غذایی مناسب و سالم، نداشتن تحرک و طرز زندگی نامناسب، افزایش سن و عوامل ژنتیکی از جمله عوامل تاثیر گذار در ایجاد نقایص جسمانی مانند افزایش وزن می باشند.

مواردی مانند:

 • افزایش سن
 • حاملگی و زایمان
 • تغذیه ی نامناسب
 • نداشتن فعالیت ورزشی
 • افزایش و کاهش وزن پی در پی و… بستر مناسبی را برای تجمع نامتعارف چربی در برخی نقاط بدن ایجاد می کند.

از جمله مناطق مستعد از نظر تجمع چربی می توان به: بالای شکم، بازوها، ران ها، غبغب، پهلوها و… اشاره کرد. به دنبال افزایش بافت چربی در مناطق مذکور تناسب اندام فرد مختل می گردد و فرد نسبت به شکل و ظاهر جسم خود احساس نامطلوبی پیدا می کند.

نحوه ی انجام لیپولیزر

لاغری با لیپولیزر یک روش نوین در عرصه ی پزشکی محسوب می شود. بافت های چربی مازاد از طریق ایجاد برش های بسیار کوچک و جزئی و به وسیله ی لوله های مخصوص تخلیه می شوند.

همانطور که در مقاله ی تخلیه چربی بیان شد، برخی از نقاط بدن دارای چربی های مقاوم می باشند. این چربی ها نسبت به ورزش و رژیم های غذایی مقاوم هستند. به همین منظور بسیاری از افراد برای حذف این بافت های چربی اضافی به کلینیک لاغری مراجعه می کنند تا بتوانند را راه حل مناسبی را برای رفع این مشکل پیدا کنند.

در روش لیپولیزر، نقاطی که چربی های اضافه دارند تحت تاثیر امواج لیزرهای مخصوص قرار می گیرند. این لیزرها باعث از هم گسیختگی بافت چربی و رفع انسجام آن می شود. در مرحله ی بعدی این چربی های تخریب شده به واسطه ی لوله های باریک مخصوص از بدن فرد ساکشن و خارج می شوند.

 مزایای لیپولیزر

یکی از نکات قابل توجه در انتخاب این روش برای حذف چربی های مازاد این است که؛ برخلاف روش های قدیمی و پرعارضه، بافت پوست فرد بعد از انجام لیپولیزر حالت افتادگی پیدا نمی کند.

از دیگر مزایای این تکنیک می توان به مواردی همچون:

 • ترشحات کم
 • دوره ی نقاهت کوتاه تر
 • پوست بعد از لاغری با لیپولیزر حالت یکنواختی و یک دستی بیشتری دارد.

اعمال بیهوشی بسته به وسعت منطقه ای که چربی های اضافه دارد، متفاوت می باشد. اگر منطقه ای که نیاز به لیپولیزر دارد وسیع باشد؛ از بیهوشی برای راحتی بیمار استفاده می کنند. بالعکس اگر وسعت چربی های اضافه کم باشد، از بی حسی موضعی برای خارج کردن چربی ها استفاده می شود.

لاغری با لیپولیزر

لاغری با لیپولیزر

قیمت لاغری با لیزر

با مراجعه به کلینیک لاغری شرایط جسمانی شما مورد ارزیابی های دقیق پزشکی قرار می گیرد. پزشک بعد از بررسی های لازم بهترین تکنیک را برای حذف چربی های اضافه و فرم دهی مناسب به اندام شما را انتخاب می نماید.

هزینه ی قطعی لاغری با لیپولیزر به پارامترهایی نظیر:

 • وسعت منطقه ای که نیاز به لیپولیزر دارد
 • دستمزد جراح مربوطه
 • دستمزد متخصص بیهوشی ( در صورت اعمال بیهوشی کامل برای بیمار)
 • هزینه ی کلینیک و…

بستگی دارد و در جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات لازم توسط پزشک، به اطلاع بیمار رسانده می شود.

بهترين دكتر ليپوماتيك در تهران

معمولا افرادی که به دنبال تناسب اندام با لیپولیزر هستند به دنبال بهترین جراح و متخصص برای تحقق اهداف خود، می باشند. زیرا افراد می دانند با انتخاب بهترین کلینیک لاغری در تهران می توانند جراح حاذق و مجربی را برای رسیدن به اندام ایده آل، انتخاب کنند.

همانطور که در مقاله ی ابدومینوپلاستی ذکر شده است؛ تکنیک اجرایی توسط جراح و دانش او از جمله عوامل تاثیرگذار در نتایج حاصل از جراحی های زیبایی می باشد. بنابراین با انتخاب صحیح کلینیک و پزشک می توانید جراحی بدون عارضه و مثبتی را به خود هدیه دهید.

چکیده مطلب

تناسب اندام با لیپولیزر روش بسیار شایع و رایجی در جهان می باشد. افراد زیادی برای رسیدن به تناسب اندام و حذف چربی های اضافه می توانند از مزایای روش لاغری با لیپولیزر بهره مند شوند.

لازم به ذکر است انتخاب بهترین تکنیک اجرایی برای رسیدن به اندام ایده آل به عهده ی پزشک متخصص می باشد.

پاسخ

10 − دو =

Call Now Button