رفع غبغب در یک جلسه!

رفع غبغب

آیا راه های رفع غبغب را می شناسید؟

آیا با ورزش کردن و رژیم های غذایی نتوانستید غبغب خود را برطرف سازید؟

پس با ماهمراه باشید تا باخواندن این مقاله ، به روش های شگفت انگیز رفع غبغب پی ببرید.

رفع غبغب راهکاری موثر برای ایجاد نمای خوشایند و جوان در چهره ی افراد می باشد. داشتن غبغب سبب می شود فرد چاق به نظر آید و یا چهره ای پیر و نامطلوب داشته باشد.

حال به این پرسش می رسیم که رفع غبغب از چه راهی صورت می گیرد؟

خوشبختانه امروزه با گسترش فناوری و دانش پزشکی ، تکنیک های نوینی جهت رفع ضایعات پوستی و جوانسازی پوست ابداع شده است. ساکشن غبغب یکی از این روش های نوین می باشد که امروزه در بین افراد جامعه محبوبیت بالایی پیدا کرده است.

کلینیک زیبایی اشکان دارای کادری متخصص و مجرب به همراه تجهیزات پیشرفته در زمینه ی رفع غبغب  با کیفیت می باشد . شما عزیزان می توانید از طریق زیر با کلینیک اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

علت ایجاد غبغب

بوجود آمدن غبغب تحت تاثیر عوامل متعددی ایجاد می شود که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش سن
  • کاهش توانایی ارتجاعی پوست
  • افزایش وزن ( اجتماع چربی زیر چانه )
  • بیماری

داشتن غبغب همانطور که گفت شمای نامطلوبی در چهره ی افراد بوجود می آورد. علاوه بر موارد ذکر شده غبغب باعث می شود که گردن فرد کوتاه و چانه ی آن عقب تر از حد طبیعی دیده شود.

ورزش کردن به منظور برطرف ساختن غبغب همیشه کارساز نمی باشد. افرادی هستند که نمی توانند با ورزش کردن غبغب خود را از بین ببرند. بنابراین به این افراد توصیه می شود تا با مراجعه به کلینیک زیبایی اقدامات لازم را جهت رفع غبغب انجام دهند.

راه های رفع غبغب

روش های رفع غبغب از تنوع بالایی برخوردار می باشد. از میان روش های رفع غبغب می توان به راهکارهای موثری مانند : لیپولیزر ، ساکشن غبغب ، لیفت چانه ، هایفوتراپی و مزوتراپی اشاره کرد.

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

لیفت چانه

این روش جزء تکنیک های جوانساز صورت می باشد که با ایجاد برش های ظریفی در ناحیه ی جلویی و پشتی گوش، چربی های مازاد ناحیه ی غبغب را خارج می سازند.

رفع غبغب با لیزر

در این تکنیک ، با تاباندن اشعه هایی با طول موج بلند و انرژی کم ، به محل مورد نظر سبب می شوند تا پوست افتاده و شل شده ، تحریک شود و مستحکم تر گردد.

رفع غبغب با هایفوتراپی

در این روش امواج اولتراسوند با شدت بالا و کنترل شده به لایه های پوست تابانده می شوند. این امواج قدرت نفوذ بالایی دارند و می توانند عمل تحریک سازی کلاژن و جوان ساختن پوست را در لایه های عمیق پوستی نیز انجام دهند.

ساکشن غبغب

یکی از تکنیک های ماندگار با نتیجه دهی مثبت و سریع در رفع غبغب می باشد. با انجام ساکشن غبغب دیگر نگران بازگشت غبغب نباشید زیرا این روش در زمره ی تکنیک های نوین و کارآمدی است که در مدت زمان کوتاه و بدون عارضه غبغب را از بین می برد و چهره ی فرد را جوان و شاداب می سازد.

هزینه رفع غبغب

برآورد هزینه ی رفع غبغب معمولا به پارامترهای متفاوتی وابسته می باشد. بطور مثال: نوع راهکار انتخابی برای رفع غبغب ، تکنیک اجرایی توسط پزشک متخصص ، میزان چربی های تجمع یافته و…

پاسخ

دو × 1 =

Call Now Button