جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست روش ها و تکنیک های گسترده ای را شامل می شود و حاوی روش هایی از جمله :تکنیک هایی که بوسیله ی تجهیزات حرفه ای و پیشرفته انجام می شود و یا روش هایی که کاملا با دست و بدون دخالت دستگاه صورت می پذیرد، می باشد.

کلینیک اشکان دارای کادری متخصص و مجرب و تجهیزات پیشرفته در زمینه ی امور زیبایی و جوانسازی پوست می باشد . شما عزیزان می توانید از طریق زیر با کلینیک اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ -۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱

اینستاگرام

از موارد مهم که در جهت جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند می توان موارد زیر را نام برد:

هایفوتراپی

این تکنیک جوانسازی پوست از طریق دستگاه صورت می پذیرد. هایفو مخفف کلمات High-intensity focused ultrasound  ؛ به معنای: امواج اولترا سوند با انرژی بالا می باشد. این تکنیک یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که سبب تحریک سلول ها و در نتیجه تولید بیشتر کلاژن پوستی می شود. از این روش برای جوانسازی پوست و گردن بهره گرفته می شود.

میکرودرم

با این روش می توان جریان خون را تقویت بخشید که این امر در طراوت و شادابی پوست نقش شایانی ایفا می کند. شما عزیزان ، به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی میکرودرم مراجعه فرمایید.

میکرونیدلینگ

از طریق سوزن های نازک در دستگاه میکرونیدلینگ ، به کلاژن سازی پوست کمک می شود. این امر سبب ترمیم و ایجاد بافت های جدید در پوست و رفع اسکارهای پوستی می شود.

لیفت با نخ

لیفت صورت بوسیله ی نخ سیلوئت کمک شایانی به جوان نشان دادن پوست و شادابی آن می کند. در این تکنیک کلاژن به مرور بازسازی می شود که این امر باعث استحکام بافت پوستی و جوانی پوست می شود.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

یکی از کاربردهای مهم این تکنیک زیبایی در جهت برآمده سازی گونه می باشد که با تزریق فیلر به زیر پوست می توان استخوان گونه را برجسته تر نشان داد و نمای چهره را جذاب تر و زیباتر ساخت.

این تکنیک کاربردهای متنوع دیگری مانند: کمک به بهبودی گودی زیر چشم، از بین بردن اسکار و… را نیز شامل می شود.

تزریق چربی

در این تکنیک زیبایی از چربی های بدن خود فرد در جهت امور جوانسازی مانند: رفع چین و چروک پوستی ، خطوط لبخند و اطراف چشم ها ، حجم دهی به گونه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق بوتاکس

این تکنیک زیبایی به منظور پر کردن و از بین بردن چین و چروک پوستی مورد استفاده قرار می گیرد که در صاف کردن پوست و شادابی آن نقش مهمی را ایفا می کند و در بین بسیاری از افراد محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

RF فراکشنال

این تکنیک از جوانسازی پوست نیز با دستگاه صورت می گیرد. در این دستگاه سوزن های بسیار ظریف تعبیه شده اند که سبب تحریک رشته های کلاژن و الاستین پوست می شوند. این فیبرهای پوستی نقش بسیار مهمی در استحکام بافت پوستی و جوانی وشادابی آن دارند.

ساب سیژن

این تکنیک نیز مانند روش میکرونیدلینگ توسط دستگاه خاص صورت می گیرد. از این تکنیک درموارد متعددی بهره گرفته می شود که از مهم ترین آن می توان به ترمیم سطوح فرورفته ی پوستی و اسکارها اشاره کرد. همچنین در مواردی با تشخیص پزشک می توان از میکرونیدلینگ تواما با سابسیژن به منظور نتیجه دهی مثبت و باکیفیت تر استفاده کرد.

لازم به ذکر است که تکنیک هایی که با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مخصوص انجام می شوند، عاری از هرگونه عارضه و درد می باشند. با توجه به مقرون به صرفه بودن روش های ذکر شده می توان به نتایج فوق العاده و باکیفیت آن ها اشاره کرد.

One thought on “جوانسازی پوست

  1. مهربان مادر - آذر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۲ ب.ظ

    سلام مردها هم میتونن میکرونیدلینگ کنن؟ از چه سنی؟ برای پسرم میخوام تو سن بلوغه کل صورتش پراز جوش شده میخوام ببینم راه درمان داره

    پاسخ

پاسخ

یک × 4 =

Call Now Button