جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

آیا از افتادگی پلک خود رنج می برید؟

آیا از پف چشم هایتان احساس نامطلوبی پیدا می کنید؟

با خواندن این مقاله می توانید به راهکاری که باعث درمان این عارضه می شود پی ببرید.

همانطور که می دانید در ارتباطات اجتماعی ، چشم ها نقش بسیار حائز اهمیتی دارند. برقراری ارتباط چشمی ، نفوذ و تاثیر کلام گوینده را بالا می برد. مطمئنا به این فکر کرده اید که داشتن چشمانی زیبا در برقراری رابطه با اطرافیان چه نقش مهمی را ایفا می کند.

کلینیک فوق تخصصی پوست ، مو و لیزر و لاغری اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای انجام جراحی زیبایی پلک ، از طریق زیر با کلینیک اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

بسیاری از خانم ها در هنگام آرایش کردن سعی دارند چشمان خود را با تکنیک های آرایشی جذابتر سازند تا زیبایی چهره ی خود را دوچندان کنند. احتمال خیلی زیاد تا به اینجای مقاله به اهمیت و نقش چشم ها در زیبایی چهره پی برده اید.

پس با ما همراه باشید تا به شما عزیزان یکی از تکنیک های موثر در زیباسازی چشم ها و مزایای آن را ، معرفی کنیم.

مزایای جراحی زیبایی چشم

بالا رفتن سن سر منشا بسیاری از عوارض پوستی می باشد. همانطور که می دانید با افزایش سن میزان کلاژن و الاستین سازی پوست کاهش می یابد که با کاهش این داربست های جوانساز پوست ، افتادگی و شل شدن بافت پوستی اتفاق می افتد.

افتادگی پلک یکی از عواملی است که باعث ایجاد شمایی خسته و پیر در چشم ها می شود. آیا شما از داشتن چشمانی بی حال که چهره ی شما را خسته و پیر نشان می دهد احساس رضایت دارید؟

در جواب به این سوال باید گفت که هیچ یک از افراد از داشتن چهره ای پیر و بی حال حس مطلوبی نخواهند داشت. پس راهکار جلوگیری از این عارضه چیست؟

خوشبختانه جراحی زیبایی پلک یکی از راهکارهای طولانی مدت ،  برای جوان ساختن چشم ها و از بین بردن حالت خستگی و بی حالی آن می باشد.

شما عزیزان با انجام جراحی بلفاروپلاستی ، می توانید زیبایی چشم های خود را به مدت طولانی و در مواردی دائمی ، حفظ کنید و از داشتن چهره ای جوان و زیبا لذت ببرید.

جراحی زیبایی پلک یا به اصطلاح بلفاروپلاستی راه حلی مفید و موثر در رفع افتادگی پلک و پف زیر چشم می باشد.  در جراحی زیبایی پلک ، پوست اضافی و چربی تحت جلد برداشته می شود تا افتادگی پلک و پف زیر چشم برطرف گردد و زیبایی به چشم ها بازگردد.

محل برش زده شده بخیه زده می شود و بعد از آن پلاستر روی آن قرار می گیرد. معمولا بعد از گذشت یک هفته بخیه ها و پلاسترها برداشته می شوند. نتیجه ی حاصل از جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی ؛ ایجاد پلک هایی صاف و منظم و در نتیجه چشمانی گیرا و زیبا می باشد.

عوارض جراحی زیبایی پلک

چشم جزء کانون های مهم زیبایی در چهره و منطقه ای بسیار حساس می باشد. بنابراین اعمال هرنوع تغییر و دستکاری آن نیاز به مهارت و دقت بالایی می باشد. بنابراین اگر جراحی بلفاروپلاستی به دست جراح مجرب و از طریق تکنیک صحیح صورت گیرد ، فرد متحمل هیچ عارضه ی نامطلوبی نمی گردد.

  • ورم چشم بعد از عمل پلک

تورم پلک بعد از جراحی بلفاروپلاستی ، امری کاملا طبیعی می باشد که به دلیل برداشته شدن پوست و چربی اضافه ایجاد می شود. اما این تورم با گذشت زمان از بین می رود و جای نگرانی ندارد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

  • جای بخیه عمل پلک

برای بخیه زدن برش های ایجاد شده به منظور خروج چربی از ناحیه ی پلک، معمولا از نخ های مخصوص و ظریف استفاده می شود. نحوه ی بخیه زدن در ایجاد اسکار بعد از جراحی بسیار مهم می باشد.

هرچقدر بخیه زدن با مهارت بالا و نخ مناسب انجام پذیرد ، شاهد اسکارهای نامطلوب ناشی از جای بخیه در پلک فرد نمی باشیم.

فیلم بلفاروپلاستی

در این بخش نمونه ای از جراحی زیبایی پلک توسط کادر متخصص و حرفه ای ، کلینیک زیبایی اشکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که با مشاهده ی آن می توانید ، از نحوه ی انجام این جراحی آگاه شوید.

هزینه بلفاروپلاستی

برآورد هزینه جراحی زیبایی چشم ، بسته به مواردی متغیر می باشد. عوامل تاثیر گذار در هزینه ی جراحی پلک ، عبارتند از:

  • نحوه ی انجام جراحی و تکنیک کاربردی توسط جراح
  • میزان افتادگی و پف آلودگی
  • جنس و کیفیت مواد بکار رفته در جراحی بلفاروپلاستی ( مثل: جنس نخ کاربردی در بخیه )

عزیزان ساکن تهران می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران ، جراحی زیبایی پلک را بدون عوارض نامطلوب انجام دهند.

پاسخ

شش + 19 =

Call Now Button