روش های جدید جراحی زیبایی واژن را بشناسید

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن در زمره ی شایع ترین جراحی های روز دنیا می باشد. امروزه در سر تا سر دنیا افراد زیادی با اطلاع از مزایای جراحی زیبایی واژن و تاثیر آن در رفع عیوب ظاهری و تقویت روابط زناشویی، تمایل زیادی به انجام این امر دارند.

علاوه بر موارد مذکور؛ دلایل درمانی نیز برای انجام برخی از جراحی های زیبایی واژن وجود دارد. به طور مثال بزرگی لابیا ممکن است منجر به تجمع باکتری های عفونت زا در دستگاه تناسلی زنان شود و یا گشاد شدن دستگاه تناسلی به دنبال زایمان طبیعی مکرر، یبوست و یا برقراری رابطه ی جنسی زیاد، نیز از جمله دلایل درمانی می باشند که فرد را به سمت انجام جراحی زیبایی واژن سوق می دهند.

در این مقاله به معرفی تکنیک های نوین در عرصه ی جراحی زیبایی واژن می پردازیم. با ما همراه باشید.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

روش های مطرح و شایع جراحی زیبایی ناحیه ی تناسلی عبارتند از:

  • تزریق چربی به واژن

کهولت سن و یا کاهش وزن شدید می تواند تاثیرات سوئی در ظاهر ناحیه ی تناسلی و همچنین ایجاد برخی بیماری ها داشته باشد. با نازک شدن ضخامت واژن و همچنین ایجاد چین و چروک در آن، فرد دچار عوارضی مانند: دفرمگی واژن و کاهش میل جنسی، عفونت دستگاه تناسلی و… می شود.

شاید سوال خود شما هم باشد که آیا می توان با تزریق سایز واژن را افزایش داد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت؛ این امر به دنبال تزریق انواع فیلر، تزریق چربی و یا سایر روش ها مانند PRP امکان پذیر می باشد.

  • پرینورافی (تنگ کردن واژن)

زایمان مکرر، یبوست و یا برقراری زیاد رابطه ی جنسی از جمله دلایلی است که خاصیت ارتجاعی واژن را کاهش داده و سبب افتادگی و شل شدگی این ناحیه می شود.

گشاد شدن واژن باعث کاهش لذت جنسی در فرد، بی اختیاری در دفع ادرار و … می شود. بنابراین تنگ کردن واژن می تواند راهکاری مناسب برای رفع عوارض مذکور باشد.

لازم به ذکر است تکنیک های متفاوتی برای انجام پرینورافی وجود دارد که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان و بررسی وضعیت شما، یکی از این روش ها از سوی پزشک مربوطه انتخاب می شود.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

  • لابیاپلاستی

بزرگی لابیاها، دفرمگی و غیر قرینه بودن آن ها از جمله دلایل شایعی است که باعث ضعف در کیفیت روابط جنسی می شود. همچنین موارد مذکور بستر مناسبی را برای ایجاد عفونت نیز فراهم می آورند.

در جراحی لابیاپلاستی جراح زیبایی زنان، با اعمال بی حسی موضعی بزرگی لابیا را رفع و آن ها را قرینه می سازد. لازم به ذکر است در حین جراحی لابیاپلاستی فرد دچار هیچگونه ناراحتی و درد نمی باشد و تمامی مراحل جراحی طی بی حسی موضعی صورت می گیرند.

  • سفید کردن واژن (وایتنینگ)

بسیاری از زنان با تیرگی کشاله ی ران و ناحیه ی تناسلی خود مشکل دارند و از این امر احساس ناخوشایندی دارند. امروزه با بهره گیری از روش های متفاوتی مانند: لیزرتراپی، تزریق مواد مخصوص مانند: کربوکسی تراپی و … می توان تا حدودی تیرگی نواحی مذکور را کاهش داد.

چکیده مطلب

جراحی زیبایی واژن باعث رفع عیوب ظاهری و عوارض ناشی از آن صورت می گیرد. به خاطر داشته باشید هرگونه دستکاری ناحیه ی تناسلی اگر به صورت اصولی و صحیح انجام نشود، نه تنها عوارض موجود را برطرف نمی سازد بلکه بر شدت آن ها نیز می افزاید.

بنابراین نهایت دقت خود را در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و یا پزشک متخصص مد نظر قرار دهید تا جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید.

سایر مقالات ارائه شده:

جوانسازی پوست

کاشت مو

ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)

لیزر موهای زائد

با تشکر از حسن توجه شما، مدیریت سایت: کلینیک زیبایی اشکان (کلینیک لاغری، لیزر، پوست و مو)

راه های برقراری ارتباط با ما:

شماره های تماس:

۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱

۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

صفحه اینستاگرام

پاسخ

یک × سه =