جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

آیا می دانید ایرانی ها رکورد دار جراحی زیبایی بینی در جهان هستند؟

طبق تحقیقات بدست آمده کشور ایران جزء ۱۰ کشور اول جهان در جراحی پلاستیک و زیبایی بینی می باشد.

در این مقاله قصد داریم به مبحث پرطرفدار جراحی زیبایی بینی بپردازیم. با ما همراه باشید.

در اغلب اوقات متقاضیان جراحی بینی شامل دو گروه می باشند. یکی از این گروه ها بنا به دلایل پزشکی (درمانی) اعم از: انحراف بینی، اختلالات تنفسی، شکستگی بینی و … و گروه دیگر بنا به دلایل زیبایی اقدام به جراحی زیبایی بینی می کنند.

کلینیک پوست و مو اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای انجام جراحی زیبایی بینی ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

فرض کنید خودتان یکی از افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی می باشید. چه نکاتی را مد نظر قرار می دهید؟ آیا اینکه جراح شما چه کسی با چه رزومه ای باشد مهم است؟ آیا این فکر به ذهنتان می رسد که عوارض جراحی بینی چیست؟

تاثیر تکنیک جراح بینی

در حالت کلی چند نکته در روند نتیجه ی حاصل از جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار می باشد. علاوه بر نوع بینی شما (بینی گوشتی، بینی استخوانی )، تکنیک و شیوه ی کاربردی توسط جراح بسیار حائز اهمیت می باشد.

با کمی تامل در این نکته می توانید به اهمیت دقت در انتخاب جراح بینی خود پی ببرید. اگر جراحی بینی با روشی صحیح و متناسب صورت گیرد، عوارض ناشی از جراحی به طرز چشمگیری کاهش می یابد و انتظار فرد از نتیجه ی جراحی برآورده می شود.

فرم و حالت گیری بینی در طی جراحی به مهارت جراح مربوطه، وابسته می باشد. هرچقدر جراح بینی تبحر و دانش بالایی در زمینه ی جراحی داشته باشد به تبع فرم بینی  زیباتر می شود و فرد احساس رضایت بیشتری از جراحی زیبایی بینی خود دارد.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی اشکان

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی اشکان

فیلم جراحی زیبایی بینی

لازم به ذکر است تکنیک کاربردی توسط پزشک در انواع بینی ها متفاوت می باشد بطور مثال: عمل زیبایی بینی استخوانی کمی متفاوت تر از عمل زیبایی بینی گوشتی و… انجام می پذیرد. بنابراین لازم است با مراجعه به پزشک، در جلسات معاینه  شرایط بینی شما بطور دقیق  بررسی شود، تا تکنیک جراحی تعیین گردد.

در این قسمت بخشی از ویدیوی جراحی رینوپلاستی توسط کلینیک زیبایی اشکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

 

عوارض جراحی بینی

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، اگر جراحی زیبایی بینی طبق اصول و با مهارت بالای جراح صورت گیرد، فرد متحمل هیچ عارضه ی نامطلوبی نمی شود.

عوارض خفیفی مانند: آبریزش بعد از جراحی بینی، خونریزی بعد از جراحی بینی بصورت مختصر، تورم و کبودی جزئی بعد از جراحی بینی و… ممکن است بصورت موقت و مقطعی در روزهای ابتدایی بعد از جراحی زیبایی بینی ایجاد شوند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

در این بخش به یکی از نکات تاثیر گذار در نتیجه ی حاصل از عمل بینی می پردازیم. تا این قسمت تمامی موارد بیان شده در مورد انتخاب جراح بینی خوب و روش انجام جراحی می باشد.

اما لازم به ذکر است یکی از پارامترهای مهم و بسیار حائز اهمیت در نتیجه دهی مثبت و موفقیت آمیز جراحی زیبایی بینی، توجه به مراقبت های بعد از جراحی بینی توسط خود فرد می باشد.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی اشکان

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی اشکان

مراقبت های بعد از جراحی بینی رابطه ی مستقیم با جواب گیری باکیفیت تر از عمل بینی دارد. بطوریکه؛ هرچقد فرد در رعایت نکات و مراقبت های بعد از جراحی بینی کوشا باشد و تمامی تجویزات پزشک خود را بطور دقیق و منظم انجام دهد، نتیجه ای که از جراحی زیبایی بینی خود می گیرد مطلوب و ایده آل خواهد بود.

هزینه جراحی زیبایی بینی

تعیین هزینه ی جراحی بینی در معاینه ی حضوری، بعد از بررسی بینی و تصویرهای تهیه شده ( سی تی اسکن و…) مشخص می شود. در برآورد نهایی هزینه جراحی زیبایی بینی عواملی نظیر: مهارت و تکنیک جراح بینی، نوع جراحی بینی، هزینه متخصص بیهوشی، هزینه کلینیک و… دخیل می باشند.

 

 

One thought on “جراحی زیبایی بینی

  1. نازنین - آذر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۳ ب.ظ

    نمونه های ویدیویی شمارو تو کانال آپارات دیدم میخواستم بدونم بینی شکسته شده که یکبار جراحی شده رو ترمیم میکنید؟؟؟

    پاسخ

پاسخ

2 × سه =

Call Now Button