اگر قصد جراحی ترمیمی بینی دارید اینجا را بخوانید

جراحی ترمیمی بینی

آیا تصمیم دارید جراحی ترمیمی بینی انجام دهید؟

آیا فکر می کنید جراحی ترمیمی بینی ریسک می باشد؟

جراحی ترمیمی بینی نیاز به ظرافت و دقت عمل بیشتری نسبت به جراحی اولیه دارد. معمولا فردی که از نتیجه ی جراحی اولیه ی خود احساس خوشایندی ندارد تصمیم به جراحی ثانویه و مجدد می گیرد.

معمولا عوامل روانی و نداشتن حس مطلوب از ظاهر بینی، عامل مستقیم و موثری در تصمیم گیری برای انجام جراحی ترمیمی بینی می باشد. با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی عوامل تاثیر گذار در جراحی ترمیمی بینی و نتیجه ی حاصل از آن بپردازیم.

چه افرادی کاندید مناسب برای جراحی ترمیمی بینی می باشند؟

همانطور که در مطالب فوق نیز ذکر شد؛ نداشتن حس مطلوب از نتیجه ی جراحی اولیه ی بینی باعث می شود فرد تصمیم به جراحی مجدد بگیرد. در این میان، عواملی نظیر:

  • وارد آمدن ضربه به بینی
  • تصادف
  • دفرمگی بعد از عمل بینی
  • افتادگی نوک بینی بعد از جراحی و … نیز تاثیر مهمی در تصمیم گیری فرد برای اقدام به جراحی مجدد بینی دارند.
نمونه جراحی زیبایی بینی در کلینیک اشکان

نمونه جراحی زیبایی بینی در کلینیک اشکان

خونرسانی به بافت بینی در عمل ترمیم بینی کم می باشد و به همین منظور جراح باید دانش بالا و تسلط کامل روی جراحی ترمیمی بینی داشته باشد تا در حین جراحی عارضه ای بر فرد تحمیل نشود.

نتیجه جراحی ترمیمی بینی

در مطالب بالا به اهمیت و حساسیت جراحی ترمیمی بینی اشاره کردیم. لازم به ذکر است نتیجه ی هیچ جراحی زیبایی به طور ۱۰۰ درصد قابل پیش بینی نمی باشد. به همین منظور فردی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی برای مرتبه ی دوم دارد با مراجعه به جراح، در طی جلسات مشاوره انتظارات خود را بیان می کند و جراح با بررسی شرایط موجود راهنمایی های لازم و نتایج احتمالی بعد از جراحی را در اختیار بیمار قرار می دهد.

بنابراین با کمی تامل می توان به این نکته پی برد که اگر تمامی پارامترهای مهم در جراحی ثانویه ی بینی از سوی جراح رعایت شود و فرد انتظارات غیر واقعی از جراحی مجدد نداشته باشد، نتیجه ی حاصل از جراحی ترمیمی بینی رضایت بخش و موفق خواهد بود.

ترمیم نوک بینی

ممکن است فردی بعد از عمل بینی دچار افتادگی نوک بینی شود و یا از فرم و حالت نوک بینی خود رضایت نداشته باشد. معمولا برای ترمیم نوک بینی جراح با استفاده از تکنیک های پیوند غضروف به منظور فرم دهی مناسب و زیباتر در ترمیم نوک بینی استفاده می کند.

فیلم ترمیم بینی

بسیاری از متقاضیان جراحی مجدد بینی برای انجام بررسی های لازم به منظور قطعی کردن تصمیم خود برای عمل ترمیم، به دنبال تصویر سازی مناسب با دیدن ویدیوی این جراحی می باشند.

نتیجه گیری

با آگاهی پیدا کردن از حساسیت و اهمیت بالای جراحی ترمیمی بینی لازم است در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را مد نظر قرار دهید. به همین منظور توصیه می شود هموطنان عزیز تهرانی با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران، جراحی ترمیمی بینی موفقیت آمیز و مورد قبولی را به خود هدیه دهند.

با تشکر مدیریت سایت: کلینیک زیبایی اشکان

راه های ارتباطی با ما:

شماره های تماس: ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

برای مشاهده ی نمونه کار جراحی بینی می توانید به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

پاسخ

بیست − 2 =

Call Now Button