اگر بینی گوشتی دارید اینجا را بخوانید

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی برای چه افرادی مناسب است؟

چه عواملی در نتیجه ی حاصل از جراحی بینی گوشتی موثر است؟

به اطراف خود نگاه کنید! چند نفر از اطرافیان شما بینی خود را عمل کرده اند؟ مطمئنا اشخاص زیادی را می بینید که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند.

همانطور که در مقاله ی جراحی زیبایی بینی بیان شد؛ عمل بینی را می توان به دو نوع جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی تقسیم بندی کرد.

در این مقاله جراحی بینی گوشتی را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

نمونه جراحی بینی در کلینیک اشکان

نمونه جراحی بینی در کلینیک اشکان

بینی گوشتی چیست

پوست ضخیم، لایه های چربی زیاد و بانک غضروفی کم از مشخصات بارز بینی گوشتی می باشد. تکنیک کاربردی در جراحی بینی گوشتی بسته به ویژگی های این نوع بینی، نسبت به جراحی بینی استخوانی پیچیده تر می باشد.

وجود غضروف های عریض باعث پهن دیده شدن بینی می شوند. بنابراین پهن بودن بینی را نمی توان دلیلی برای گوشتی بودن بینی دانست. نوع بینی در معاینات حضوری توسط جراح بینی مشخص می شود.

بعد از بررسی های لازم و مشخص شدن نوع بینی، جراح بهترین تکنیک جراحی را انتخاب می کند تا در عین برطرف شدن عیوب موجود، فرم و سایز متناسب بینی نیز لحاظ شود.

کلینیک زیبایی اشکان  با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای جراحی بینی گوشتی ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

عمل بینی گوشتی

تمایل به زیبایی در وجود همه ی افراد با هر جنسیتی نهفته است. داشتن تناسب در اجزای صورت می تواند زیبایی چهره و جذابیت آن را دوچندان کند.

علاوه بر دلایل زیبایی، عوامل دیگری نیز می تواند در تصمیم گیری برای انجام جراحی بینی دخیل باشند.

 • بطور مثال ممکن است فردی در طی تصادف دچار شکستگی بینی شود. این فرد برای برطرف کردن این شکستگی نیاز دارد تا جراحی بینی انجام دهد.
 • یا فردی را در نظر بگیرید که به علت انحراف تیغه ی بینی، مشکلاتی مانند تنگی نفس، خروپف کردن و… داشته باشد. این فرد هم می تواند با انجام جراحی انحراف بینی ، عیوب موجود را رفع کند.

متقاضیان جراحی بینی گوشتی را می توان به در دو گروه زیر جای داد:

عمل بینی گوشتی طبیعی

برخی از افراد مدل طبیعی را برای جراحی بینی خود می پسندند و دوست دارند فرم بینی آن ها بعد از جراحی، حالتی طبیعی داشته باشد.

عمل بینی گوشتی فانتزی

افرادی که دوست دارند فرم بینی آن ها بعد از جراحی، حالت عروسکی و فانتزی داشته باشد در این گروه قرار دارند. در این حالت جراح بینی بعد از برطرف کردن عیوب موجود، به زیباتر کردن فرم و سایز بینی می پردازد.

عوارض جراحی بینی گوشتی

اگر جراحی بینی از طریق صحیح و توسط جراح حاذقی صورت گیرد، بدون عارضه می باشد. اما ایجاد عوارض خفیفی مانند:

 • تنگی نفس ناشی از وجود تامپون در سوراخ های بینی
 • آبریزش خفیف بعد از جراحی بینی
 • کبودی و تورم بافت بینی

طبیعی می باشد و به مرور زمان از بین می رود. لازم به ذکر است هرچه دستکاری بافت بینی در حین جراحی بیشتر باشد، تورم و کبودی بعد از عمل بینی نیز بیشتر می شود. با رعایت مراقبت های بعد از جراحی مثل استفاده از کمپرس یخ در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اولیه بعد از جراحی؛ می توان به کاهش تورم و کبودی کمک کرد.

نمونه جراحی بینی در کلینیک اشکان

نمونه جراحی بینی در کلینیک اشکان

هزینه جراحی بینی گوشتی

با مراجعه ی حضوری به کلینیک زیبایی، پزشک بینی شما را از نظر ظاهری بررسی می نماید. سی تی اسکن و گرافی های تهیه شده نیز می تواند در بررسی داخلی بافت بینی به پزشک کمک کند. بعد از تشخیص نوع بینی تکنیک جراحی نیز تعیین می گردد.

برآورد نهایی قیمت جراحی بینی گوشتی به عوامل زیر بستگی دارد و در جلسات مشاوره تعیین می شود:

 • عیوب موجود در بافت بینی
 • تکنیک جراح مربوطه
 • هزینه متخصص بیهوشی وهزینه کلینیکی که فرد در آن جراحی می شود.

نتیجه گیری

با توجه به بافت ضخیم بینی های گوشتی روش های کاربردی در جراحی این نوع بینی پیچیده تر می باشد و نتیجه ی حاصل از آن به دقت بالا و تکنیک اجرایی توسط جراح بستگی دارد.

بنابراین توصیه می شود با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران، جراحی بینی رضایت بخش و موفقیت آمیزی را به خود هدیه دهید.

One thought on “اگر بینی گوشتی دارید اینجا را بخوانید

 1. سیده فاطمه محبی زاد - دی ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۳ ق.ظ

  سلام من بینیم گوشتیه اما خیلی میترسم بعد از عمل برگرده و دوباره مثل الان شه یکی از دلایلی که تا الان عمل نکردم واسه این بوده. واقعا درسته میگن بینی گوشتی رو نمیشه خوب درآورد؟ جراحی بینی گوشتی رو میشه فانتزی هم درآورد؟ چون من یجا رفتم ویزیت دکتره گفت نمیشه سایز بینیتو تغییر داد فقط میشه انحراف و ایناشو اکی کرد

  پاسخ

پاسخ

هفت + سیزده =

Call Now Button