تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

با تزریق ژل لب می توانید لب هایی جذاب و ایده آل داشته باشید. امروزه با گسترش تکنیک های پزشکی ، امور زیبایی و جوانسازی صورت بصورت تخصصی پیگیری می شود.

اعضای صورت هرکدام بنوبه ی خود تاثیر بسزایی در گیرایی و جذابیت چهره ایفا می کنند. لب ها یکی از این اعضای تاثیر گذار می باشند. افزایش سن می تواند در لب ها تغییراتی ایجاد نمایند. همچنین اشخاصی بصورت ژنتیکی لب های باریکی دارند که از این امر ناراضی می باشند.

تزریق ژل لب یکی از موارد مهم در امور زیبایی صورت محسوب می شود و می توان از این طریق لب هایی برجسته و زیبا ایجاد کرد.عیوب لب اعم از کم حجم بودن و عدم تقارن در دو سمت لب از طریق تزریق ژل لب برطرف می شود.

درحالت کلی لب متشکل از دو قسمت لب فوقانی و لب تحتانی می باشد که بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب بالایی می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده تقارن دو سمت چپ و راست لب تاثیر مستقیم بر زیبایی لب ها دارد.

کلینیک زیبایی اشکان دارای کادری متخصص و مجرب به همراه تجهیزات پیشرفته در زمینه ی امور زیبایی و تزریق ژل لب  با کیفیت می باشد . شما عزیزان می توانید از طریق زیر با کلینیک اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

معمولا به دلیل وجود سیستم عصبی بسیار قوی لب ها ، به منظور تزریق ژل لب از بی حسی استفاده می شود. هنگامی که لب ها بی حس شوند فرد هیچ درد و ناراحتی ای بابت تزریق ژل لب احساس نمی کند.

در صورت بی حسی لب ها بعد از تزریق ژل ، امکان دارد  هنگام آشامیدن و مصرف مواد غذایی لب های خود را گاز بگیرید که به منظور جلوگیری از این اتفاق توصیه می شود تا ازبین رفتن بی حسی لب ها از خوردن و آشامیدن اجتناب کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

با تزریق ژل لب جریان خون به سمت لب افزایش می یابد که این امر باعث خون مردگی موقت لب ها می شود. اما می توان از خون مردگی لب ها بعد از تزریق ژل با انجام چند مورد ساده جلوگیری بعمل آورد. بطور مثال: استفاده از کمپرس یخ ، چند روز قبل از انجام تزریق می تواند کمک شایانی به عدم خون مردگی لب ها بعد از تزریق ، می کند.

تزریق ژل لب

نمونه تزریق ژل لب کلینیک اشکان

به منظور جلوگیری از عوارضی مانند التهاب و تورم لب ها نیاز است تا موارد مراقبتی را مد نظر قرار دهید. بطور مثال : از انجام فعالیت های شدید بدنی پرهیز کنید، در هوای گرم قرار نگیرید ، مشروبات الکلی مصرف نکنید تا از تورم و التهاب در لب های خود جلوگیری بعمل آورید.

مواد استفاده شده در تزریق ژل لب

معمولا برای تزریق لب ها از هیالورونیک اسید ژلی استفاده می شود. هیالورونیک اسید بطور طبیعی در رشته های جوانساز پوست “الاستین” و ذجاجیه ی چشم وجود دارد که نقش آن حفظ رطوبت و آب  در این مناطق می باشد.

از مزیت های تزریق هیالورونیک اسید می توان به پارامتر مهمی نظیر ماندگاری بالا (۶ماه تا یکسال) اشاره کرد. همچنین اگر فرد بعد از تزریق هیالورونیک اسید از شکل لب های خود رضایت کافی را نداشت می توان با تزریق آنزیم مخصوصی لب ها را مانند حالت اولیه و قبل از تزریق در آورد.

نمونه تزریق ژل لب کلینیک اشکان

هزینه تزریق ژل لب

معمولا در برآورد هزینه فاکتور های متعددی در نظر گرفته می شود، مانند: کیفیت ژل بکار برده شده در تزریق ، مقدار ژل استفاده شده ( بر حسب میلی متر) و تکنیک پزشک که در برآورد هزینه ی تزریق دخیل می باشند.

بطور معمول ژل مصرفی اگر از برندهای آمریکایی باشد کیفیت مطلوب تر و متقابلا هزینه ی بالاتری را شامل می شود.

پاسخ

5 × پنج =

Call Now Button