گونه گذاری با تزریق ژل

تزریق ژل به گونه

با نگاهی به اطراف خود می توانید افراد زیادی را ببینید که با استفاده از تکنیک های زیبایی متنوعی چهره ی خود را دستخوش تغییرات کرده اند. این تغییرات در جهت زیباتر شدن و گیرایی بیشتر چهره صورت می گیرد.

اجزای چهره اگر در سایز و فرم مناسب باشند زیبایی صورت را دو چندان می کنند. تمامی افراد سعی دارند تا با ایجاد زیبایی در چهره ارتباطات اجتماعی خود را تقویت بخشند.

فرم دهی به صورت از جمله روش های زیبایی پرمخاطب در سطح جهان می باشد. فرم دهی صورت با تزریق چربی، تزریق ژل و… جزء تکنیک های غیر تهاجمی و غیرجراحی کارآمد در عرصه ی جوانسازی پوست می باشد.

در این مقاله سعی داریم در مورد تکنیک مهم و محبوب تزریق ژل به گونه اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه

روش های جوانسازی پوست

افزایش سن باعث ایجاد تغییرات نامطلوب بسیار زیادی در پوست و اجزای صورت می شود. از بین رفتن رشته های جوانساز پوستی (کلاژن و الاستین) باعث شل شدن و افتادگی پوست می شود که این امر زمینه ی مناسبی را جهت عارضه هایی مثل؛ افتادگی ابرو، ایجاد غبغب و چین و چروک های پوستی فراهم می آورد.

پاره ای از تکنیک های زیبایی که باعث جوانی و ایجاد شمای زیبا و مطلوب در افراد می شوند عبارتند از:

تمامی موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از صدها روش جوان ساز پوست می باشند.

کلینیک زیبایی پوست لیزر و لاغری اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای تزریق ژل به گونه ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

مزایای گونه گذاری با ژل

گونه نیز یکی از اجزای صورت می باشد که با افزایش سن دستخوش تغییر می گردد. معمولا افزایش سن سبب کاهش برجستگی گونه می شود.

اما ممکن است افرادی را در سنین پایین دیده باشید که مشتاق به تزریق ژل به گونه باشند. این افراد بنا به دلایل ژنتیکی گونه هایی مسطح و کم حجم دارند.

بنابراین تزریق ژل به گونه ی این افراد می تواند این مسطح بودن را جبران کند و کمک شایانی به برآمده سازی گونه ها کند.

گونه گذاری از طریق تزریق ژل یک راهکار فوق العاده مناسب برای ایجاد شادابی و جوانی در صورت می باشد. داشتن گونه هایی برآمده می تواند زیبایی چهره ی فرد را افزایش دهد.

حتی در مواردی گونه گذاری با ژل، می تواند راهکاری موثر در رفع پف زیر چشم داشته باشد. شاید با خود بپرسید گونه گذاری چگونه پف زیر چشم را برطرف می کند؟

گونه ها می توانند از پلک پایین حمایت کنند بنابراین با برآمده سازی آن ها پف زیر چشم کمتر دیده می شود.

بسیاری از افراد در هنگام میکاپ سعی دارند با تکنیک های آرایشی گونه های خود را برآمده سازند. اما تکنیک های آرایشی نتیجه ی مناسب و قابل قبولی در حجیم سازی گونه ها ندارند و با شستن آرایش، گونه ها شکل واقعی خود را نشان می دهند.

عوارض تزریق ژل به گونه

با تزریق ژل به گونه می توان فرم گونه را تغییر داد و با برآمده ساختن آن به زیبایی چهره کمک بزرگی کرد.

تزریق ژل همانند تزریق چربی تکنیکی ایمن و بدون عارضه می باشد. دوره ی نقاهت این روش کوتاه می باشد و نتیجه ی حاصل از آن بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده می باشد.

این تکنیک بواسطه ی بی حسی موضعی ظرف مدت کوتاهی انجام می شود. در ابتدا با استفاده از نشانه گذاری پوستی، فرم و میزان تزریق مشخص می شود و سپس ژل را از طریق سوزن های ظریف به زیر پوست تزریق می کنند.

ژل تزریقی بلافاصله باعث برجسته شدن گونه و برآمدگی آن می شود. اگر ژل تزریقی با کیفیت باشد و پزشک حاذقی تزریق را انجام دهد، هیچ عارضه ی نامطلوبی بر فرد تحمیل نمی شود.

ماندگاری تزریق ژل به گونه

انواع متفاوتی از ژل ها برای تزریق به نقاط مختلف صورت وجود دارد. انواعی از این ژل ها که در در نقاط عمیق تزریق می شوند جایگزین رشته های جوان ساز تحلیل رفته می شوند.

ماندگاری گونه گذاری با تزریق ژل به نوع ژل کاربردی و عمق تزریق آن بستگی دارد که معمولا بین ۶ تا ۲۴ ماه می باشد. با این حال ماندگاری این روش به شرایط پوستی، سن، میزان تخریب کلاژن و … بستگی دارد و ممکن است کمتر یا بیشتر از بازه ی زمانی مطرح شده باشد.

با ترمیم و تزریق مجدد ژل در فاصله های زمانی مناسب می توان نتایج حاصل از این تکنیک را طولانی تر کرد.

ماندگاری تزریق ژل به گونه

ماندگاری تزریق ژل به گونه

هزینه تزریق ژل به گونه

در جلسات معاینه گونه های فرد بررسی می شود و میزان تزریق ژل برآورد می شود. گونه گذاری متناسب با فرم صورت و سایر اجزای چهره انجام می پذیرد.

قیمت تزریق ژل به گونه به پارامترهایی نظیر؛

۱- تکنیک متخصص

۲- مقدار ژل تزریقی

۳- نوع ژل تزریقی

۴- و وسعت ناحیه ای که در آن تزریق صورت می گیرد، بستگی دارد و برآورد نهایی قیمت با مراجعه به کلینیک زیبایی و جلسات مشاوره انجام می شود.

پاسخ

شانزده − سه =

Call Now Button