زاویه سازی فک با تزریق ژل

تزریق ژل به فک

با نگاهی به اطراف، متوجه می شوید در عصر امروز زیبایی چهره از اهمیت بالاتری برخوردار شده است. با گسترش تکنیک های زیبایی، افراد زیادی به فکر رفع عیوب چهره ی خود و زیباتر شدن افتاده اند.

مطمئنا خود شما نیز خیلی به زیبایی چهره و اندام خود اهمیت می دهید. فرم و حالت اجزای چهره مقوله ای ژنتیکی و ارثی می باشد. با این حال روش هایی ابداع شده اند که می توانند تغییرات شگرفی در جهت زیباتر شدن چهره ایجاد کنند.

بطور مثال با تزریق ژل و یا تزریق چربی می توان حجم و زاویه ی اجزای صورت را تغییر داد. برخی از افراد دارای استخوان فک کوچک می باشند. معمولا داشتن خط فک و زاویه ی مناسب زیبایی وصف ناپذیری به چهره ی افراد می دهد.

حال فردی را در نظر بگیرید که از زاویه و سایزبندی اجزای چهره ی خود احساس مطلوبی ندارد. همانطور که می دانید انجام جراحی های پیشرفته دارای دوره ی نقاهت طولانی و عوارض جانبی متفاوتی می باشد.

کلینیک پوست و مو اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای تزریق ژل به فک ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

بنابراین توصیه می شود، برای رسیدن به نتیجه دهی سریع تر و مطلوب تر، از تکنیک های غیرتهاجمی بهره بگیرید.

در این مقاله قصد داریم یکی از تکنیک های غیرتهاجمی که تحولی شگرف در عرصه ی جوانسازی پوست، به ارمغان آورده است، به نام تزریق ژل به فک، را به شما عزیزان معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید.

زاویه سازی فک با ژل

بسیاری از مدلینگ های مطرح و یا هنرپیشه های جهان به زیبایی چهره ی خود بسیار بها می دهند. این افراد الگوی بسیاری از مردم می باشند. بطور مثال در چندسال اخیر تزریق ژل به فک و زاویه دار کردن آن، مبحثی می باشد که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

تکنیک های متعددی برای زاویه سازی فک و چهره وجود دارد. بطور مثال: جراحی استخوان فک و قرار دادن پروتزهای مخصوص برای زاویه دار کردن آن، تزریق چربی به چانه ، تزریق ژل به فک و…

زاویه سازی فک با تزریق ژل

زاویه سازی فک با تزریق ژل در کلینیک زیبایی اشکان

فرض کنید خود شما متقاضی زاویه سازی صورت می باشید، از چه تکنیکی استقبال می کنید؟

همانطور که در این مقاله ذکر شد، راهکار غیرتهاجمی و مناسب برای زاویه سازی فک استفاده از تکنیک تزریق فیلر(تزریق چربی، زاویه سازی فک با ژل و…) می باشد.

نحوه ی تزریق ژل برای زاویه سازی فک

با مراجعه به کلینیک زیبایی، در جلسات مشاوره فرم و حالت چهره و چانه ی شما مورد بررسی قرار می گیرد. در طی بررسی های لازم، مقدار و نوع ژل تزریقی معین می گردد.

  • این جراحی بسیار ساده در طی بی حسی موضعی انجام می پذیرد. همچنین لازم به ذکر است که این تکنیک زیبایی فاقد عوارض نامطلوب می باشد و نتیجه ی حاصل از آن بلافاصله بعد از تزریق ژل قابل مشاهده می باشد.
تزریق ژل به فک

تزریق ژل به فک

قیمت زاویه سازی فک با ژل

در جلسات مشاوره برآورد نهایی قیمت بر اساس، نوع مواد بکار رفته، تکنیک متخصص مربوطه، وسعتی که در آن تزریق صورت می گیرد، صورت می گیرد.

بنابراین نیاز است تا به مرکز زیبایی مراجعه نمایید و زیر نظر متخصص فرم چهره ی شما بررسی شود و سپس اقدامات لازم برای تزریق ژل به فک و ایجاد زاویه ی مناسب در آن، انجام گیرد.

 

پاسخ

یازده + چهار =

Call Now Button