همه چیز درباره ی تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

از زمانی که فواید و محسنات تزریق چربی برای بسیاری از افراد آشکار شد، تزریق چربی به باسن نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

بسیاری از افراد در زمان های قدیم برای حجیم ساختن سینه ها و باسنشان از تزریق ژل استفاده می کردند.

در تزریق ژل چون ماده ی جدیدی به بدن وارد می شد امکان واکنش دفاعی بدن و ایجاد حساسیت به ماده ی تزریقی وجود داشت. اما در تکنیک تزریق چربی به باسن، چربی از بافت های بدن خود فرد برداشته و در باسن تزریق می شود.

با تزریق چربی به باسن می توان حجم باسن را افزایش داد و همچنین فرم آن را نیز تغییر داد.

مرکز جراحی اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای تزریق چربی به باسن ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

تزریق چربی

لیپوترانسفر یا همان تزریق چربی به انتقال چربی از قسمتی به قسمت دیگر بدن، اطلاق می شود. معمولا برداشت چربی از نقاطی از بدن صورت می گیرد که بانک چربی بیشتری داشته باشد. بطور مثال شکم و پهلو از نقاط مناسب برای تخلیه ی چربی می باشند.

بعد از خارج کردن چربی از نقاط مذکور، چربی بدست آمده طی مراحلی تغلیظ  و خالص سازی می شود و سپس به نقاط معینی تزریق می شود.

اهداف درمانی و زیبایی در مبحث تزریق چربی مطرح می باشند اما بطور معمول هدف از انجام این تکنیک، حجیم سازی و فرم دهی به اجزای صورت، سینه ها و باسن ها می باشد.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

مزایای تزریق چربی

تکنیک تزریق چربی روشی ایمن می باشد و عارضه ای به فرد تحمیل نمی سازد.

  • زیرا در این تکنیک از بافت های بدن خود فرد به منظور حجم دهندگی و فرم سازی استفاده می شود.
  • همچنین نتایج حاصل از تزریق چربی ماندگار و رضایت بخش هستند.
  • پس زدن بعد از تزریق چربی وجود ندارد. زیرا چربی از بافت های بدن خود فرد استخراج می شود و در نقاطی که مورد نیاز است تزریق می شود و هیچ واکنش دفاعی در بدن صورت نمی گیرد.
  • سلول های زنده ی چربی که توانایی رشد دارند از نقاط مختلف بدن خارج می شود و به نقاطی که می خواهیم حجیم تر کنیم و یا فرم آن را تغییر دهیم، تزریق می کنیم.
  • این تکنیک در اکثر موارد از طریق بی حسی موضعی صورت می گیرد.
  • تزریق چربی محدوده ی سنی خاصی ندارد و در هر فرد با هرجنسیتی قابل انجام می باشد.
تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

در ادامه ی مبحث به یکی از سوالات رایج و پرمخاطب می پردازیم:

ماندگاری تزریق چربی به باسن چقدر است؟

در جواب به این پرسش پارامترهای متفاوتی تاثیر می گذارند. بطور مثال کیفیت چربی تزریق شده از جمله موارد تعیین کننده می باشد. هدف از تزریق چربی، نگهداری و تقویت توانایی زنده ماندن و رشد کردن سلول های چربی می باشد.

  1. در حالت معمول ۶۰ تا ۷۰% از چربی تزریق شده باقی می ماند و این درصد ماندگاری در افراد مختلف میزان متفاوتی را شامل می شود.
  2. بطور استاندارد ماندگاری تزریق چربی حدود ۱ تا ۳ سال می باشد که این مدت ماندگاری به مراقبت های فرد بعد از تزریق چربی، جنس پوست فردی که تزریق انجام داده بستگی دارد.
  3. توصیه می شود از اعمال فشار و حرارت در نقاطی که تزریق چربی در آن ها انجام شده است، اجتناب شود.

نتیجه گیری

تزریق چربی به باسن راهکاری مناسب و ایمن برای بزرگ کردن باسن و خوش فرم کردن آن می باشد. اما در نظر داشته باشید این تکنیک اگر از راه اصولی و زیر نظر متخصص در کلینیک زیبایی صورت گیرد می تواند نتیجه ی رضایت بخش و بدون عارضه ای را ایجاد کند.

در غیر این صورت ممکن است نتیجه ی ایده آل و دلخواهی از تزریق چربی به باسن نگیرید!

پاسخ

18 − 14 =

Call Now Button