چگونه تعریق و بوی بد زیر بغل را کاهش دهیم؟

تزریق بوتاکس به زیر بغل

با نزدیک شدن به فصل گرما اکثر افراد به دنبال تزریق بوتاکس به زیر بغل می باشند. تزریق بوتاکس به زیر بغل یک راهکار موثر و مفید در کاهش تعریق در فصول گرم سال می باشد.

هر فردی به دنبال زیبایی می باشد و تمایل دارد تا با ظاهری آراسته در میان جمع ظاهر شود. هرچقدر در انتخاب لباس و پوشاک خود دقت کنیم، بازهم مشکل تعرق در تابستان دغدغه ی بزرگی می باشد.

فرض کنید یک روز گرم قصد دارید به بیرون از منزل بروید. مطمئنا خیس شدن زیر بغل شما نمای نامطلوبی از ظاهرتان در ذهن اطرافیان ایجاد می نماید. در این مقاله قصد داریم یک راهکار عملی و موثر در رفع عارضه ی مذکور را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

مزایای تزریق بوتاکس به زیر بغل

تعریق زیاد زیر بغل مسئله ای آزار دهنده می باشد. این اتفاق در هوای گرم بسیار شایع می باشد، اما لازم به ذکر است بسیاری از افراد ممکن است به صورت طبیعی تعریق زیاد زیر بغل داشته باشند و این تعریق تنها با گرم شدن هوا، شدت بیشتری پیدا کند.

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، یکی از راهکارهای مفید برای برطرف کردن تعریق زیاد زیر بغل، تزریق بوتاکس به این ناحیه می باشد.

با تزریق بوتاکس به زیر بغل می توان میزان تعریق این ناحیه را به طرز چشمگیری کاهش داد. با کاهش تعریق زیر بغل در فصول گرم سال، دیگر ترس از خیس شدن و لکه شدن لباس های خود را نخواهید داشت.

راه های کاهش تعریق زیر بغل

راه های کاهش تعریق زیر بغل

آیا تزریق بوتاکس زیر بغل عوارض دارد؟

تزریق بوتاکس توسط بی حسی موضعی و ظرف مدت زمان کمی قابل انجام می باشد و فرد در حین تزریق احساس ناراحتی و درد ندارد.

لازم به ذکر است با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران، شرایط پوستی و غدد عرق شما مورد بررسی های پزشکی قرار می گیرد. بعد از معاینات لازم پزشک متخصص بهترین راهکار را برای کاهش تعریق زیر بغل تجویز می نماید.

نکته ی حائز اهمیت در این مبحث:

جنس و کیفیت بوتاکس تزریقی، مقدار تزریق بوتاکس و روش کار پزشک مربوطه از جمله عوامل موثر و مهمی می باشند که تاثیر مستقیمی در نتایج حاصل از تزریق بوتاکس به زیر بغل می گذارند.

مراقبتهای بعد از بوتاکس زیر بغل

تورم و التهاب در منطقه ی تزریق امری طبیعی می باشد که بعد از گذشت چند روز از بین می رود. می توانید از کمپرس یخ برای تسریع روند کاهش التهابات ایجاد شده کمک بگیرید.

در برخی موارد ممکن است محل تزریق دچار کبودی مختصری شود که با گذشت زمان از بین می رود و جای نگرانی نیست.

تزریق بوتاکس به زیر بغل

تزریق بوتاکس به زیر بغل

  • ماندگاری تزریق بوتاکس زیر بغل

اگر تزریق به صورت صحیح و با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب صورت گیرد نتایج حاصل از آن به مدت ۶ الی ۹ ماه باقی می ماند.

هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

عوامل مختلفی در برآورد نهایی هزینه ی تزریق بوتاکس به زیر بغل تاثیر می گذارند. به طور مثال:

  • جنس و کیفیت بوتاکس مورد استفاده
  • دستمزد پزشک متخصص
  • مواد مورد استفاده در حین تزریق (به طور مثال بی حسی موضعی که برای راحتی بیشتر فرد در منطقه ی مورد نظر اعمال می شود.)
  • مقدار بوتاکس تزریقی
  • گستره ی تزریق بوتاکس و…

از جمله موارد موثر در تعیین هزینه ی نهایی تزریق بوتاکس به زیر بغل می باشند. در جلسات مشاوره و معاینه هزینه ی نهایی به اطلاع فرد رسانده می شود.

چکیده مطلب

تعریق زیاد زیر بغل مقوله ای آزار دهنده می باشد. بسیاری از افراد با گرم شدن هوا دچار تعریق زیاد می شوند، اما در مقابل اشخاصی هم وجود دارند که بنا به دلایل متعددی مانند: متابولیسم بالای بدن، مشکلات غده ی تیروئید و… در حالت عادی نیز، با تعریق زیاد زیر بغل مواجه می باشند.

یکی از راه حل های موثر در کنترل و کاهش تعریق زیاد، تزریق بوتاکس به زیر بغل می باشد.

با تشکر از توجه شما، مدیریت سایت: کلینیک فوق تخصصی زیبایی، لاغری و لیزر اشکان

راه های ارتباط با ما:

شماره های تماس: ۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

صفحه اینستاگرام

پاسخ

7 + 15 =

Call Now Button