ترفند های جالب برای جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن مخاطبان بسیار زیادی را در جهان به خود جذب ساخته است. امروزه زنان تمایل بیشتری به زیبایی و داشتن ظاهری جذاب پیدا کرده اند.

جوانسازی دستگاه تناسلی نیز از جمله موارد مهمی می باشد که می تواند زندگی زناشویی افراد را تحت تاثیر قرار دهد. در این مقاله به بررسی تکنیک های نوین در عرصه ی جوانسازی واژن می پردازیم. با ما همراه باشید.

چرا به جوانسازی واژن نیاز داریم؟

فراز و نشیب های مختلفی، زندگی یک زن را تحت تاثیر قرار می دهد. عوامل ژنتیکی، نوسانات هورمونی (در دوران قاعدگی و یا بارداری)، زایمان، یائسگی و … از جمله ی این فراز و نشیب ها می باشند.

مزایای جوانسازی واژن

مزایای جوانسازی واژن

هورمون های جنسی در زنان عامل بسیار مهمی در تنظیم رفتارهای جنسی آن ها دارد. با افزایش سن و نزدیک شدن به دوران یائسگی، میزان ترشح هورمون استروژن در زنان رو به کاهش می رود.

همچنین کاهش و یا تخریب سلول های جوانساز پوست (کلاژن و الاستین) در سنین بالا علت شایعی در ایجاد عیوب ظاهری در ناحیه ی تناسلی زنان می باشد. بنابراین حفظ زیبایی و شادابی واژن مقوله ی بسیار مهمی در زندگی زنان می باشد و تاثیرات حائز اهمیتی در ارتباطات زناشویی آن ها دارد.

کلینیک زیبایی اشکان با دارا بودن کادری تخصصی و تجهیزات نوین پزشکی، آماده ی ارائه هرگونه خدمات در عرصه ی زیبایی زنان به شما عزیزان می باشد.
به منظور جوانسازی واژن می توانید از طریق زیر با کلینیک ما در ارتباط باشید:
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵  و ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱

درمان چروک واژن

افتادگی و شل شدگی ناحیه ی تناسلی باعث ایجاد چین چروک هایی در این محل می شود. معمولا علت های مختلفی از جمله: زایمان طبیعی مکرر، یبوست مزمن، رابطه ی جنسی زیاد باعث چروک خوردن و افتادگی واژن می شوند.

عارضه های مذکور، میل جنسی زوجین را در حین نزدیکی کاهش می دهد. روش های متنوعی برای درمان این قبیل عوارض ابداع شده اند. به طور مثال ممکن است جراح زیبایی زنان بعد از انجام معاینات لازم، روش هایی از قبیل لیزرتراپی، تزریق چربی و یا عمل جراحی را برای رفع عیوب ظاهری دستگاه تناسلی زنان انتخاب نماید.

نوع روش انتخابی از سوی جراح، بسته به شدت عارضه ی موجود، سن فرد، بیماری های زمینه ای و … متفاوت می باشد.

روش های جوانسازی واژن

  • لیزر تراپی

دامنه ی استفاده از لیزر در علم پزشکی بسیار گسترده و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به طور مثال روش هایی مانند: تنگ کردن واژن با لیزر و یا سفید کردن واژن با لیزر از جمله روش های مرسوم در مبحث زیبایی زنان می باشند.

لیزر مونالیزا از جمله دستگاه های پرقدرت و موثر در عرصه ی جوانسازی واژن به شمار می آید.

  • تزریق چربی

از مزایای تزریق چربی (یا سایر فیلرها) به واژن می توان به رفع چین و چروک های این ناحیه و افزایش سایز دستگاه تناسلی اشاره کرد. بنابراین با رفع عیوب ظاهری واژن، لذت جنسی فرد هنگام مقاربت افزایش پیدا می کند.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

  • عمل جراحی

بزرگی، غیر قرینه و یا دفرمه بودن لابیا از جمله دلایل آزار دهنده در زنان می باشند. زنانی که دارای لابیاهای بزرگ و چروک شده می باشند، احساس خوشایندی از ظاهر دستگاه تناسلی خود ندارند و این امر باعث کاهش اعتماد به نفس و کم شدن میل جنسی آن ها می شود. همانطور که در مقاله ی جراحی زیبایی واژن بیان شده است؛ روش رایجی که برای درمان بزرگی و یا دفرمگی لابیاها در زنان مورد استفاده قرار می گیرد، لابیاپلاستی نام دارد.

  • علاوه بر بعد های زیبایی ذکر شده، بزرگی لابیا می تواند بستر مناسبی برای تجمع باکتری های عفونت زا در دستگاه تناسلی زنان فراهم آورد.

جراحی لابیاپلاستی به واسطه ی بی حسی موضعی صورت می پذیرد و فرد در حین جراحی احساس درد و ناراحتی ندارد.

کلام آخر

راه های متنوعی برای جوانسازی واژن وجود دارند. لازم به ذکر است انجام هرگونه اقدام زیبایی در ناحیه ی تناسلی، نیازمند دقت و تبحر بالای جراح می باشد. زیرا اگر روش های جوانسازی واژن از طریق نادرست و یا ناشیانه انجام شوند، نه تنها عوارض موجود را برطرف نمی سازند بلکه بر شدت آن ها نیز می افزایند.

با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران، شرایط ظاهری و بیماری های زمینه ای فرد مورد بررسی و معاینات پزشکی قرار می گیرد. بعد از معاینات لازم، بهترین روش برای جوانسازی واژن از سوی پزشک متخصص انتخاب می شود.

سایر مقالات ارائه شده:

جراحی زیبایی شکم

پروتز سینه

کاشت مو

زاویه دار کردن فک

پاسخ

چهار × دو =