تخلیه چربی با لیپوساکشن

تخلیه چربی با لیپوساکشن

تخلیه چربی با لیپوساکشن در زمره ی جراحی زیبایی شکم قرار دارد. فردی را در نظر بگیرید که در برنامه ی زندگی خود فعالیت های ورزشی مناسب و رژیم غذایی سالم دارد.

ممکن است در اطراف خود گروهی از این افراد را دیده باشید که برخلاف انتظار با انجام فعالیت ورزشی و مصرف مواد غذایی مناسب هنوز دچار اضافه وزن و تجمع چربی در برخی از نقاط بدن خود هستند. علت این امر چیست؟ به نظر شما از چه راهی می توان این چربی های مازاد را حذف کرد؟

با خواندن ادامه ی مطلب می توانید به پاسخ سوالات فوق دست یابید.

آیا لیپوساکشن باعث کاهش وزن و لاغری می شود؟

برخی از نقاط بدن نسبت به رژیم های غذایی و همچنین فعالیت های ورزشی مقاوم هستند. بنابراین چربی های تجمع یافته در این مناطق نیز نسبت به ورزش و رژیم های سخت غذایی مقاوم می باشند.

در دنیای مدرن امروزی تکنیک های بسیار زیادی علم پزشکی را متحول ساخته است. به طور مثال در افراد مذکور می توان از جراحی لیپوساکشن برای حذف چربی های اضافی کمک گرفت.

تخلیه چربی با لیپوساکشن

تخلیه چربی با لیپوساکشن

فواید لیپوساکشن

با توجه به مطالب فوق الذکر لیپوساکشن راهکار مناسبی برای حذف چربی های مقاوم بدن می باشد. از این تکنیک در نقاط مختلفی از بدن استفاده می شود. مانند:

  • لیپوساکشن بازو

با لیپوساکشن بازو می توان چربی های مقاوم این منطقه را که نسبت به ورزش و رژیم غذایی مقاوم بوده اند را، حذف کرد.

  • لیپوساکشن شکم

این گزینه مناسب فردی است که دارای اجتماع چربی های مقاوم در ناحیه ی شکم خود می باشد.

  • لیپوساکن ران

این تکنیک با حذف چربی های مقاوم ناحیه ی ران باعث ایجاد فرم و ظاهر مطلوب در پاهای فرد می شود.

قبل و بعد از لیپوساکشن

قبل و بعد از لیپوساکشن

عوارض لیپوساکشن

برخی از افراد نگرانی هایی در مورد تخلیه چربی با لیپوساکشن دارند. به طور مثال آمبولی چربی یکی از دغدغه های فردی است که می خواهد لیپوساکشن انجام دهد.

اگر تخلیه ی چربی در فردی بیش از ۵ لیتر باشد، احتمال ایجاد عوارضی مانند: افتادگی پوست، آمبولی و… تشدید می شود. اما اگر میزان تخلیه ی چربی از بدن فرد به اندازه ی ۱ تا ۲ لیتر باشد، احتمال ایجاد عوارض مذکور به شدت کاهش می یابد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی تخلیه چربی مراجعه نمایید.

هزینه لیپوساکشن

هزینه ی تخیلیه چربی با لیپوساکشن می تواند ذهن فردی که کاندید این جراحی می باشد را درگیر سازد. عوامل متعددی در برآورد نهایی هزینه لیپوساکشن اثرگذارند. از جمله:

  • دانش و تجربه ی جراح پلاستیک
  • هزینه ی کلینیک
  • هزینه متخصص بیهوشی
  • میزان و حجم چربی های تخلیه شده و …
نقاطی که می توان لیپوساکشن کرد

نقاطی که می توان لیپوساکشن کرد

با مراجعه به کلینیک لاغری در تهران شرایط جسمانی شما و نقاطی که دارای چربی های مقاوم می باشند، توسط جراح پلاستیک مورد بررسی قرار می گیرند. در جلسات مشاوره، پزشک بعد از معاینات لازم هزینه ی قطعی لیپوساکشن را به اطلاع شما می رساند.

چکیده مطلب

برخی از افراد گمان می کنند بدون توجه به رژیم غذایی مناسب و فعالیت های ورزشی می توانند از طریق لیپوساکشن به وزن ایده آل خود برسند. لازم به ذکر است تخلیه چربی با لیپوساکشن به تنهایی باعث کاهش وزن نمی شود بلکه می تواند با حذف چربی های مازاد، به فرم دهی مناسب اندام های بدن کمک کند!!!

با تشکر از حسن توجه شما مدیریت سایت: کلینیک لاغری اشکان (کلینیک زیبایی در شمال تهران)

راه های ارتباطی با ما:

شماره های تماس: ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ -۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ و  ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

صفحه اینستاگرام

پاسخ

4 × 2 =

Call Now Button