تناسب اندام با ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

شما باید برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام، رژیم غذایی مخصوصی را پیش گیرید!!!!

بسیاری از افراد در مواجهه با جمله ی فوق، احساس نامطلوبی پیدا می کنند و فکر می کنند برای رسیدن به وزن ایده آل خود باید مراحل بسیار سختی را پشت سر گذرانند. اما سوال این است که چند درصد از افراد بعد از رژیم های سخت غذایی به وزن ایده آل می رسند؟؟؟

بسیاری از افراد به دلیل سخت بودن رژیم های غذایی و همچنین تاثیرات سوء گوارشی و روانی ناشی از این رژیم های غذایی، دست از ادامه دادن رژیم و هدف خود که تناسب اندام است، می کشند!

گرفتن رژیم های سنگین ، فعالیت های ورزشی نامناسب و طاقت فرسا نه تنها باعث کاهش وزن و خوش فرم شدن فرد نمی شوند بلکه باعث ایجاد عوارض نامطلوب  نیز می شوند.

کلینیک زیبایی پوست و لاغری اشکان با همکاری تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک متخصصین پوست و مو آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای ابدومینوپلاستی ، از طریق زیر با کلینیک زیبایی اشکان ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس :  ۰۹۳۳۴۹۳۷۰۹۷ – ۰۹۳۷۴۳۴۸۱۶۱ – ۰۲۱۲۲۲۰۱۲۰۵

اینستاگرام

در جهان پیشرفته و ماشینی امروزی، در تمامی عرصه های موجود خصوصا عرصه ی پزشکی؛ با ایجاد روش ها و تکنیک های نوین  و مهیج درمانی و زیبایی، نتایج چشمگیری ایجاد شده است.

بطور مثال روش های بسیار جدید و مفید، در عرصه ی جوانسازی پوست و تناسب اندام محبوبیت بالایی در بین جهانیان پیدا کرده است.

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با یکی از تکنیک های موثر در داشتن تناسب اندام و رسیدن به وزن ایده آل، به نام ابدومینوپلاستی آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست

در این تکنیک، چربی و پوست مازاد ناحیه ی شکم برداشته می شود. در این روش طی مراحلی، بافت های زیر جلدی پوست تخلیه می شوند که این امر به اصلاح بدشکلی های ناحیه ی شکم می انجامد.

از این تکنیک برای تخلیه ی چربی از ناحیه ی پهلوها نیز استفاده می شود. گاها ممکن است برای ایجاد نتایج موثرتر از جراحی ابدومینوپلاستی، از تکنیک لیپوساکشن به صورت مکمل بهره گرفته شود.

داشتن شکمی صاف و خوش فرم از نتایج بارز و ایده آل این تکنیک جراحی می باشد. در مطالب زیر به سایر خصوصیات ابدومینوپلاستی می پردازیم.

 

 ابدومینوپلاستی برای چه کسانی انجام می شود؟

معمولا این روش برای اشخاصی که دارای پوست های افتاده و چربی اضافه در ناحیه ی شکم و پهلوی خود هستند استفاده می شود. عوامل زیر نیز در انتخاب کاندید مناسب برای ابدومینوپلاستی موثر هستند:

  • سلامت جسمی (امراض قلبی، بیماری دیابت یا آسم ممکن است باعث اختلالاتی در روند و نتیجه دهی جراحی ابدومینوپلاستی شوند.)
  • فردی که ابدومینوپلاستی می کند بهتر است قصد باردار شدن بعد از این عمل را نداشته باشد.
  • فردی که سابقه ی زایمان های متعدد داشته باشد از جمله کسانی می باشد که کاندید مناسبی برای انجام این جراحی می باشد.
افراد مناسب برای ابدومینوپلاستی

افراد مناسب برای ابدومینوپلاستی

مراحل جراحی ابدومینوپلاستی

انجام هر تکنیک جراحی نیازمند گذر از چندین مرحله ی مختلف را دارد. بطور خلاصه مراحل جراحی ابدومینوپلاستی به شرح زیر است:

  • بیهوشی

با تزریق داروهای بیهوشی فرد مدتی برای انجام جراحی بیهوش می شود. انواع متفاوتی از بیهوشی وجود دارد که از میان آن می توان به تزریق داروهای وریدی و یا بیهوشی عمومی اشاره کرد. نحوه ی بیهوشی توسط متخصص بعد از معاینات لازم تعیین و انتخاب می شود.

  • ایجاد برش های پوستی

معمولا برش های این جراحی بصورت برش های افقی در حدفاصل ناف و قسمت فوقانی استخوان آلت تناسلی می باشد. اندازه و عمق برش ها به میزان پوست اضافه بستگی دارد. در این حالت معمولا با لیف پوست ناحیه ی شکم و بالا کشیدن آن، عضلات تضعیف شده ی زیر شکم نیز ترمیم می شوند.

  • بخیه زدن پوست
  • مشاهده ی نتیجه حاصل از جراحی

ایجاد شکمی سفت تر با پوست صاف، از جمله نتایج اولیه و ایده آل این روش جراحی می باشد.

مراحل ابدومینوپلاستی

مراحل ابدومینوپلاستی

نتیجه گیری

با توجه به نتایج چشمگیر و رضایت بخش این تکنیک، متقاضیان زیادی مجذوب این روش جراحی هستند. این جراحی، تکنیکی ایمن می باشد و عوارض نامطلوبی را به فرد تحمیل نمی سازد.

افرادی که کاندید مناسبی برای انجام ابدومینوپلاستی هستند، می توانند با مراجعه به کلینیک زیبایی پوست و لاغری، برای انجام این تکنیک اقدام کنند.

توجه داشته باشید این انجام این جراحی از حساسیت و دقت بالایی برخوردار است و می بایست زیر نظر متخصص و جراح پلاستیک با استفاده از تجهیزات استاندارد و مناسب صورت گیرد تا هم نتایج مورد انتظار از این جراحی حاصل آید و هم فرد متحمل عارضه ی نامطلوبی نشود.

پاسخ

2 × 4 =

Call Now Button